10 Ocak 2010 Pazar

All - Star Kadrolarında Değişiklik Var

Bugün yapılacak olan All – Star organizasyonu öncesinde iki takımın da kadrolarında son dakika değişiklikleri yaşanmış. Cevher Özer’in yerine takım arkadaşı Muratcan Güler dahil edilmiş Yerli Karması’na. Yabancı karmasında ise iki değişiklik var. Emir Preldzic ve Tarence Kinsey’in yerine Darüşşafaka Cooper Tires’dan Jermareo Davidson ve Pınar Karşıyaka’dan David Holston kadroya dahil edilmişler.

Smaç yarışmasında da yer alacağı açıklanan ve an itibariyle sağ taraftaki anketimizin birincisi konumunda bulunan Tarence Kinsey, smaç yarışmasından da çekilmiş oluyor bu kararıyla.

10 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

Sebeb belli mi acaba?

maliano dedi ki...

Zalgiris maçı öncesi bir kazaya kurban gitmemek için geri çektiler sanırım. Aklıma başka sebep gelmiyor.

ozz dedi ki...

sırf etkinliği terence kinsey'in smaçları için izleyecektim. şimdi onlarda katılmıyor, neden ki ? riske atmamak için mi?

hasanerdem dedi ki...

Yürü be David :)

KlavyeSporu dedi ki...

Evet muhtemelen Zalgris maçı için alınmış bir karar gibi duruyor ama o zaman Semih Erden'in de çıkmış olması lazim kadrodan. Haksız oldukları soylenemez. Yine bır organizasyon sorunu. All Star oganizasyonu 1 hafta sonra yapılsa ve Efes ve Fenerbahce oyunculari rahat rahat katilsa olmaz mıydı?

DaMiRiLyAs#12 dedi ki...

hiç kimse maçı bahane olarak düşünmesin..yine tanjevic imzası vardır altında..geçen senelerde seçilen çoğu oyuncumuzu damir başta olmak üzere all star a gitmesini enllemiştir.sebebini tabiki bilemeyiz..nede olsa bu tanjevic..onun kadar saçma düşünme yeteneği kimsede yoktur eminim..

hasanerdem dedi ki...

korkunun ecele faydası yok tanjevic, bari komik durumu düşme

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Tanjevic resmen komik duruma düştü gerekçe o ise..

dfn05 dedi ki...

emir ve kinsey de olsaydı keske smaçta kinseyi all stardada emiri görmek isterdik

Sarıkaya dedi ki...

Valla asıl komik duruma düşen All-Star'ı böylesine zamansız bir zamana denk getirmeyi beceren Turgay Demirel ve avanesidir. Ciddi bir IQ sorunu olduğu kesin. Kendisi 20 küsür yıldır başkan ve fakat All-Star'ın gelenekselmiş tarihi var mı? Varsa ben bilmiyorum.