21 Ocak 2010 Perşembe

Murat Tümer Gecikmeli de Olsa G.Saray'da

Baktım geçen ayın yazılarına, 10 Aralık 2009'da duyurmuşum Nur Gencer'den boşalan yere Murat Tümer'in geleceğini. Sonra dolaylı bir yoldan, bu işin gerçekleşmediğini, suya düştüğünü de öğrendim ve aynı gün içinde editledim postumu. O yazımın üstünden 40+ gün geçti, Murat Tümer ile ilgili resmi açıklama kendisine G.Saray web sitesinde yer buldu. Bilmeyenler için söyleyelim, Murat Tümer TBF'de Bayanlar Ligi Koordinatörü görevinde idi. Ve ben bu işin ilk olacağını öğrendiğimde kendi kendime bir 'Acaba?' deyivermiştim yine. Sesli düşünmüştüm yani diğer bir deyişle. Hani Nur Gencer'in görevden alınmasının dolaylı etkenlerinden biri olduğu söylenen (Nur Gencer bile söyledi açık açık) kurumdan geliyordu ya Murat Tümer: Acaba bu bir tesadüf müdür gibilerinden. Gerçi o sesli düşünmem, sonuncusu kadar etki yaratmamıştı ama ben bir sesli düşünme girişimi daha yapayım madem öyle: Bu arada geçen 40+ gün olaylar soğusun diye miydi? Yoksa yine denk mi gelmişti?

5 Yorum Yapılmış:

cemcomu dedi ki...

anıl en son sesli düşündüğünde 68 yorum gelmiş bakalım bunda kaç olcak murat tümer vakası minare kılıf olayıdı dediğin gibi :)

dejavu dedi ki...

Galatasaray Cafe Crown bünyesinde nasıl bir iç hiyerarşi var, anlayan beri gelsin. Ali Türsan da devam ediyor göreve, şimdi de Murat Tümer geldi. Ki neden bu kadar geç açıklama yapıldığı da ayrı bir soru işareti tabii.

onur dedi ki...

Sesli düşünmek iyidir; rating arttırır, yandaş çeker, ileride kim bilir belki paraya döner...Hiç birşey olmadı stres atar, kurt döker!

KskHyTr dedi ki...

Bir gün fbliler tarafından lanetlenirsin taraf tutmakla suçlanırsın bir gün efesliler sırada gsliler var yine:) Gerçekler neden bu kadar batarki nisanlara?? nihayetinde ortada yönetilen büyük bir çiftlik(federasyonmuydu adı?) var ortada... bu çiftliğinde en sevgili üyeleri bu takımlar:) Keyif sürün bence burda şaçma sapan sahtekarlıkları yanlışları savuncağınıza... anılda nihayetinde hiçbirşeyin değişmeyeceğini biliyor kurt döküyor dersiniz olur biter...
Not:aklı başında taraftarları tenzih ediyorum üstüne alınmak isteyenler rahatca alınabilir...

Cakivu dedi ki...

Sesli düşünmek nasıl paraya dönecekse bende öğrenmek istiyorum ne güzel ek gelir olur. Basketbol camiasını çok büyütüyorsunuz gözünüzde fazla kasacak bişey yok. Birkaç koç, birkaç takım, birkaç hakem, birkaç yazar... Bu düzen içinde Efes şampiyon olmadı mı genelde şaşırır ahali ama gereken düzenleme yapılır ve bilindik düzene kalınan yerden devam edilir... Dopingdi hakemdi hepsi unutulur...