11 Ocak 2010 Pazartesi

Rakocevic de Ataman'ı Eleştirdi

Önce Olympiakos maçından önce Nachbar eleştirmişti Ergin Ataman'ı. Sonra maç kaybedilince eleştiri sırası Engin Özerhun ve Ergin Ataman'da idi. Özerhun üstü kapalı olarak 'Bazı oyuncularımızdan verim alamıyoruz' dese de Ataman'ın demeçleri çok daha netti: 'Rakocevic ve Nachbar bizi hayalkırıklığına uğrattılar'. Son olarak konuşma sırası Bermuda şeytan üçgeninin üçüncü köşesine yani Rakocevic'e geldi. O da Nachbar gibi Ataman'ı eleştirmiş. Kendisini düzgün kullanamadığından tutun da, antrenman düzenine kadar birçok konuda. 2-3 şut kaçırınca, ya da bir hata yapınca kenara alınmasına da ayrıca bir bozulmuş tecrübeli oyuncu. Efes'te ortalık karışık, kötü bir hava var. Belirsiz diyelim ya da.

7 Yorum Yapılmış:

sertkan dedi ki...

ataman ın şansı herkesin tanjevic ile uğraşmasıdır.ama artık tanjevic eridiği için ataman yavaş yavaş görünmeye başladı.Tanjevic ne kadar fb den kovulmayı hakediyorsa ergin atamanda efesden kovulamayı hakediyor

Olympian dedi ki...

efes bilir oyunculardan "bi sekilde" verim almayi. yakin zamanda uygun bi cozum bulacaklarini dusunuyorum.

GreenTuborg dedi ki...

Bakalım bu sefer afganistan'dan hangi tür çay gelicek sahi ya ergin ataman fenerbahçe bu ligte nasıl oynacak diyorduda kendsi bu ligte bidaha nasıl koçluk yapacak merak ediyorum bu kadar beceriksizliğiyle tanyeviçle kafa kafaya denkler.

Oğuz Yılmaz dedi ki...

Tanjeviç kadar olması için daha zaman var bence.. En azından final serisinde 4 kısalı sistemi Tanjeviç'e yedirebilmişti. Bunu da Tanjeviç'ten başkası yemedi zaten :)
Ayrıca unutmamak lazım ki Tanjeviç hem feneri hem milli takımı aynı anda halledebiliyor. Bu da ayrı bir yetenek :)

tankut dedi ki...

Rakocevic kardeşimizde İspanya'yı özlemeye başlamış anlaşılan.

bonzo dedi ki...

ergin ataman kendisini genç yaşta emekliye ayırmak istermiş gibi davranıyor. Zaten koçluk adına yaptığı kaybettiği maçlardan sonra hakemlere ve karşı takıma saldırmak, kazandıklarında ise kendine pay çıkartmak olan birisi olayı kafasında zaten bitirmiş denebilir.

Cengizhan dedi ki...

Türkiye'nin Tanjevic'den bile kötü hocası Ergin Ataman =)