12 Ocak 2010 Salı

Ukic İmzaladı

Hırvat oyun kurucu Roko Ukic kendini sezon sonuna kadar F.Bahçe Ülker'e bağlayan resmi sözleşmeyi imzaladı. İmza töreninde Nedim Karakaş 'Ukic'in ücreti için yazılanlar asılsızdır. Aldığı para o yazılanın yarısı bile yoktur' diyerek dün resmi sitenin yayınladığı -bana göre- üstü açık yalanlama yazısından çok daha güzel ve açıklayıcı bir şekilde yaklaşmış olaya.

10 Yorum Yapılmış:

Sarıkaya dedi ki...

Vatana millete hayırlı olsun.

Oğuz Yılmaz dedi ki...

hoşgelmiş.. hayırlı olsun..

kobe dedi ki...

persembe gunku kaunas macinda tanjevice protesto varmis dogru mu dur bu?

basketçi dedi ki...

3sayı dergisi blog taınıtımına senin blog'un ile başlamış

serpil dedi ki...

hadi hayırlı olsun.. umarım taraftarı biraz olsun çeker salona.. ve bizden daha iyi takımlardan 40 küsür fark yememizi önler..

tankut dedi ki...

Perşembe gecesi Tanjevic'e beyaz mendilleri sallayacağız.Herkes yanında beyaz mendil getirsin.

Russell dedi ki...

"aldığı para o yazılanın yarısı bile yoktu" demek yerine aldığı parayı direk söylemek zor olmasa gerek nedim karakaş?

Sercan dedi ki...

@Russel

Kimin kaç para aldığını kaç kulüp söylüyor da Fenerbahçe'nin söylemesini bekliyorsun ki? Medya balon haber yapıyor diye kulüp bütün çalışanlarının maaşını açıklamak zorunda değil. Çalıştığın şirkette bile diğer çalışanların kaç para aldığını kimse sana açıklamaz.

Russell dedi ki...

ben onu kastetmiyorum ama.. eğer sen 320 binin yarısından bile az diyorsan rakamı vermen beklenir, bunu demek yerine.. dersin, yazılan yanlıştır, o rakam değildir, o zaman kimse senden böyle bir beklenti içine girmez.. ama 320 binin yarısından bile az demek garip kaçıyor işte..

bonzo dedi ki...

@russell

Şu Fenerbahçe ile uğraşmayı bir bıraksanız inanın kendinizi çok özgür hissedeceksiniz. Tüm kafanız bununla meşgul ve artık her kelimeden bir eleştiri çıkartabilir miyim moduna iyice girdiniz,sonunuz hayırola..