17 Ocak 2010 Pazar

Uluğ Kaçaniku Daçka'da, Mesut Ademoğlu Kepez'de

Transfer piyasasında hareketlilik son sürat devam ediyor. Bazı şeylerden kimsenin haberi olmuyor ama bilgilendirmekte fayda var. Uluğ Kaçaniku Daçka ile anlaşmış. Şu anda Mersin BŞB maçının kadrosunda kendisi. Aynı Mersin'in Vincent Grier ile anlaştığını bir alttaki postta duyurmuştuk zaten. Dünün sürprizi ise bu yıl Bornova Belediyesi'nde takım kaptanlığına getirilen Mesut Ademoğlu'nun Kepez'le ilk maçına çıkmış olmasıydı. Geçen sezon çok süre bulamamıştı Kepez'de, bu yıl kaptanlığa kadar yükseldiği bir takımdan ayrılıp yeniden Kepez'e geçti. Bunda en büyük etken Tab Baldwin'miş. Salsabasket özel haberidir.

2 Yorum Yapılmış:

Kaan Mert dedi ki...

uluğ'u daha önce çok anlı izlemiştim tofaş forması giyerken ve cidden beğendiğim kendisinde gelecek gördüğüm bir isimdi. o oyuna girince heyecanlanıyordum falan acayip bir semati duyuyordum 3-4 yıl öncesine kadar.. biraz uzak kaldık haliyle basketboldan öss derdine.. uluğ'un adını görünce blogda garip oldu. umarım başarılı olur yeni takımında =)

kpzaction dedi ki...

Mesut Ademoğlu Kepez'e geleli nerdeyse 1 hafta geçti. Burdada yazmıştım ama dikkat cekmedi sanırım. İnşallah yararlı olucak...