8 Şubat 2010 Pazartesi

Beşiktaş'ta Cevher Sıkıntısı

Beşiktaş Cola Turka'da hafta sonu oynanan ve kolay geçilen Mersin BŞB maçında sakatlanan Cevher Özer'den kötü haber geldi. Başarılı oyuncunun 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Aynı maçta sakatlanan Engin'in durumunda ise ciddi bir şey yokmuş. Bu arada koç Burak Bıyıktay'ın NTVSpor'a yaptığı açıklamalardan Baxter ile yola devam edileceğinin, şimdilik iki tarafın da birbirine pozitif durumda olduğunu anlıyoruz. Hayırlısı diyelim bakalım. Mersin maçında kadroda olmayan Fletcher da yine sakatlığından ötürü forma giymemiş. İlgi & Bilgi.

3 Yorum Yapılmış:

dejavu dedi ki...

İlk andaki yüz ifadesinden belliydi birşeyler olduğu. Çok talihsiz bir sakatlık gerçekten, yani dünyada kaç sporcu hakeme çarpıp da bileğini burkmuştur ki üstelik düdükle kesilen bir pozisyonun devamında, maç oynanmıyor iken. Geçmiş olsun..

Cevher'in yokluğunda Telekom ve Efes Pilsen deplasmanları ile içerde Aliağa maçı var Beşiktaş Cola Turka'nın. Adem'in savunmada bu işi kotarması mümkün ama hücumda oluşacak açığı nasıl kapatacak bakalım Burak Bıyıktay.

lembo dedi ki...

basketbolcuların korkusudur. genelde ribaunddan inerken olur.. birisinin ayağının üzerine inersiniz ve bilek burkulur.. ağırlık ve yerçekiminin birleşmesinden doğan tüm yük bileğe biner.. cevher bunu hakemin ayağına basarak yaşadı.. üstelik maç durmuştu ve ortada bir ribaund da yoktu.. 5 dakika sonra aynı şanssızlığı engin atsür yaşadı.. o da rakibin değil kendi takım arkadaşının ayağının üzerine indi ve bileğini burktu.. aynı maçta 2 bilek burkulması aynı şekilde.. ama ikisinde de rakibin olayla alakası yok. şanssızlık..

Jessie dedi ki...

bence pozisyonda hakemin hatası var. topun bu kadar etrafında dolanırsan oyuncu ayağına da basar üzerine de düşer.

düdük senin elinde, sporcu bilmiyor ki düdük çalacağını. hamlesini yapıyor doğal olarak.

ben hakem değilim, tekniğini de bilmem ama pozisyon hakemin hatası bence.