14 Şubat 2010 Pazar

Bir Söylemezoğlu Klasiği

Dünkü Antalya BŞB - Bornova Belediyesi maçı 20'ye yaklaşan farktan dönüp diğer tarafa 20 ile bitmiş olmasından ötürü az görülecek maçlardandı. Aslında bunun bir benzerini yine Antalya BŞB takımı yine Antalya'da oynadığı Beşiktaş Cola Turka maçında yaşamıştı geçen sene. Hatırlarsınız.

Ancak dün işin başrolünde olduğu söylenen Fatih Söylemezoğlu gerçeği de varmış. O sus pus oturan efendi Antalya seyircisi bile çıldırmış, ayaklanmış. Maç sonunda Fatih Söylemezoğlu'nun suratına su dolu bir pet şişe fırlatılmış, tekme tokat saldırılmış. Ama Fatih hoca da boş durmamış, birine patlatmış yumruğu, şişirmiş suratını. Zaten bu olay nedeniyle de maç sonunda şikayetçi olmaktan vazgeçmiş Söylemezoğlu. Bunları salonda olan birisinden bizzat öğrendim, kendi görmüşlüğüm, kendi bilmişliğim yoktur. Ama nedense Fatih Söylemezoğlu ismini duyunca böyle olayların olabilme ihtimali hayli yüksek oluyor benim kafamda.

Bu arada maçın 6. dakikasında Önder Külçebaş bu kez diğer bacağının arkasından sakatlanmış ve oyuna devam edememiş. Neden 6 dakika sahada kaldığı sorusunun cevabı da budur.

7 Yorum Yapılmış:

Cakivu dedi ki...

Kendisine niye hala maç veriliyor? Tamam ülkemizdeki fanatiklik ciddi bir boyutta ama bu şahsın sabıkaları da aldı başını gidiyor...

GreenTuborg dedi ki...

bu adam daha çok doldurur cebini geçen sene aldığı yetmedi galiba

KskHyTr dedi ki...

çiftlik büyük herkesin herkese diyet borcu var nasılsa oralarda... Maç falan verilmese herkes birbirinin ipliğini pazara döker... kimsenin geçmişi temiz değilki cesaret edemiyorlar...
Yoksa nerede vardır taraflı karar verdiği için ceza alan hakemlerin hala bu mesleği en üst seviyede sürdürmesini sağlayacak sebebler???

nonstop dedi ki...

antalyada fatih söylemes oğlu klasiği yaşanır, bir başka yerde erşan kartal klasiği, bir başka hafta rüştü nuran...bu klasikler hiç bitmiyor ki, başrol oyuncuları değişiyor sadece...

Sarpito dedi ki...

hakemler iyi değildi ancak antalya'nın maçı hakem yüzünden kaybettiğini söylemek de mümkün değil. bornova'ya haksızlık etmeyelim.

Basketbol_Hayattır dedi ki...

Rüştü Nuran gs ksk macında macı gs ye hedıye etti.. hızını alamamış olsa gerek dün yine ksk erdemir macında gözunun onundekılerı ya calmadı ya da bılerek yanlış çaldı..Sagolsun yardımcı hakem yener yılmaz bu rezilliğe mudahale etti de Rüştü nuran fiyaskoya imza atamadı... gerçekten nasıl olacak bu hakemlerin durumu, disiplini nasıl sağlanacak bu işin , federasyonun acil önlem alması lazım çok geç bile kaldı...

basketçi dedi ki...

söylemezoğlu bence iyi bir hakem, adamın tek kusuru kuralları uygulamak. kuralları uygulamasa özellikle fb'li blog yazarları onu tanımazlardı bile.