22 Şubat 2010 Pazartesi

Cemal'den Güzel Performans

Verdiği röportajda Alba Berlin'de olmaktan dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu belirten Cemal Nalga, yeni takımının Euroleague seviyesinde bir takım olduğunu ve O2 salonunda 14.000 kişiye oynamanın fazlasıyla heyecan verici olduğunu söyledi. Almanya'daki en büyük yardımcısının, aynı zamanda Alba ile anlaşmasına vesile olan eski takım arkadaşı Mithat Demirel'miş. Peki ne alemde Cemal Nalga?

Bu hafta Bundesliga'da en önemli maç Alba Berlin ile Telekom Baskets arasınd oynanan müsabakaydı. Maçı 83-48 gibi uzak ara bir skorla kazanan Alba Berlin'de Cemal Nalga geldiğinden beri en fazla süresini (18 dakika) aldı. 10 sayı - 9 ribaund ile oynayan temsilcimiz savunmada da çok başarılıydı.

Detaylar Almanya'daki Salsabasket okuyucusu Hasan Küçükyalçın'dan. Eline diline sağlık gurbetteki kardeşim.

5 Yorum Yapılmış:

mozlu dedi ki...

vay be karaktersızlık yapın odulunu alın...vay be ne hayat... dopingyapınca cezan evrensel oluyor, karaktersızlık yapınca domestik...tufan da oynamış mı?

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Benim anlamadığım bir nokta var. TBF'nin verdiği ceza neden sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerli ??

maliano dedi ki...

Ben de maçın videosunu hazırlıyordum bugün,fena oynamamış Cemal..

Adsız dedi ki...


Haftaiçi Avrupa Programı

Sarıkaya dedi ki...

@ mozlu : Bence bu kadar katı olmamak lazım!-)) Herhangi bir bilgim yok ama, büyük olasılıkla Cemal Nalga, Galatasaray'da aldığı paranın çok azına oynuyordur Alba Berlin'de. Eh Allah'ın sopası olsa Cemal Nalga'nın belinde kırardı ama Turgay Demirel federasyonu ile buna da yarabbi şükür!..