23 Şubat 2010 Salı

Doğuş Balbay 5 Ay Yok

Amerika'daki temsilcilerimizden konu açılınca bu işin piri diyebileceğim altyapıcı dostum Oğuz Yenihayat'tan (Altyapibasket.com) takviye bilgi geldi hemen. Doğuş Balbay 20 Şubat'ta oynanan Texas Tech maçında sakatlanarak hastaneye kaldırılan genç oyuncumuzun sol diz ön çapraz bağlarında kopma tespit edilmiş. Ameliyat olacakmış Doğuş. Sahalara dönmesi 5 ayı bulur deniyor. Geçmiş olsun diyoruz kendisine. Murat Murathanoğlu bize verdiği röportajda Dünya Şampiyonası kadrosunda düşünülebilir demişti Doğuş için, ama sonra kendi takımında potaya bile bakmıyor olmasından dem vurmuştu. Her açıdan kötü bir sakatlık, kötü bir haber.

6 Yorum Yapılmış:

HotSauce21 dedi ki...

şutu olmadığından atletizmiyle açığını kapamaya çalışan bi oyuncuydu.bu sakatlık o özelliğine de darbe vuracaktır.bi alt yapı yıldızımız daha serbest inişte maalesef

Adsız dedi ki...


Spartak Moskova: 90-79: Fenerbahçe (Umutlar İstanbul'a Kaldı)

Fanatik Basket dedi ki...

gerçekten çok kötü bi sakatlık. ben de milli takıma alınmasını bekliyordum, atletik yetenekleri ve müthiş savunma gücüyle iyi bir yedek olabilirdi ama bu sakatlık herşeyi bozdu.

evet dış şutu hemen hemen hiç yok ama müthiş atletik yeteneklere sahip bir oyuncu. tüm ncaa'in en iyi 2-3 kısa savunmacısından biri olarak gösteriliyordu.

2007'de de dizinden bir ameliyat geçirmiş ama atletik yeteneklerinde bi gerileme olmamıştı, umarım bu sakatlık da onun atletik yeteneklerini kısıtlayacak kalıcı etkiler bırakmaz.

geçmiş olsun..

jwhat dedi ki...

tam da march madness'dan once. cok buyuk sanssizlik. gecmis olsun.

Adsız dedi ki...

Beşiktaş Cola Turka, Marque Perry ile anlaştı.


Marque Perry Beşiktaş Cola Turka'da

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Ömer'in şut atamayanı.. Kötü oldu sakaltığı :/