6 Şubat 2010 Cumartesi

Mujezinovic Panyayı Kırdı

Geçen hafta aldığı Aliağa galibiyetinin ardından ligde kalma umutlarını yeşerten Daçka, bugün Bornova deplasmanındaydı. Bornova'nın bu sezon maçlarını oynadığı Halkapınar Spor Salonu yerine bu hafta Ege Üniversitesi salonuna alınan karşılaşmanın 45-43 Bornova üstünlüğü ile tamamlanan ilk yarısının ardından ısınmaya çıkan Mujezinovic, smaç bastığı pozisyonda potayı tuzla buz etmiş. Gördüğünüz üzere.

Yaklaşık bir buçuk saattir duran karşılaşma, potanın yenisi ile değiştirilmesinin ardından 20 dakika içerisinde başlayacakmış.

10 Yorum Yapılmış:

Oypa13 dedi ki...

O potanın smaç gördüğü mü vardı.Yine iyi dayanmış ilk yarı :)

EmreKSK dedi ki...

İlk defa bir Beko Basketol Ligi müsabakasına sahne olan Ege Üniversitesi Spor Salonu'nda yedek potanın bulunmaması nedeniyle karşılaşma uzunca süre durakladı. Müsabakanın, Ege Üniversitesi spor salonuna yakın bir yerde bulunan 50. Yıl Spor Salonu'nda devam etmesi için federasyon ve kulüp yetkililerin çabalarından olumlu sonuç alınamadı. Bunun üzerine İzmir'de aynı tip potanın bulunduğu Karşıyaka Spor Kulübü'nün Çiğli'deki tesisinden gelecek pota beklenmeye başlandı.

izmirde basketbol KARŞIYAKA'dır. mac biletini 20 lıra yapanlar, mactan sonra horon tepenler, bır ıkı yıla yokolacaklar.
onder bingol, KSK olmadan takımın mac oynayamıyor. anla artık bunu.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

@ Oypa13

Katılıyorum :D :D

Randis dedi ki...

20liralik bilet olayini daha önce açıklamıştım ama sende yorum yapıp cevaplarına bakmayanlardasın heralde Emrecim. ayrica baya bi kuyruk acısı birakmiş anlaşılan sizde hala unutmamışsınız ;) Potanın kırılmasını bile 20liralik bilete karşıyakasız mac oynanmamasına bağladınya helal olsun nediyim komik..

KskHyTr dedi ki...

@randis
Ne kadar mantıklı bir açıklama yaptın orda dimi bide burda mantık arıyorsun gerçekten ilginç:)
Kuyruk acısı demişken 1-2 sene içinde daha iyi hissedersin gibime geliyor 2.ligde yada amatör ligde, belediyede bir yere kadar dimi kardeşim;)

basketçi dedi ki...

ayarsız Mujezinovic :D

husamettin dedi ki...

bornovanın ceza alacak buyuk ihtimal le sanırım.mac yapılan salonda yedek panya bulundurma zorunluluğu getirilmişti yanlıs hatırlamıyorsam..2001 yada 2002 yıllarında Yine bir karşıyaka macında pota kırılmıstı fedarasyon böyle bir zorunluluk koymustu.(hos yedek panya vardı Ataturk kapalı'da)..

husamettin dedi ki...

gerald eaker eFes macında kırmıstı..2001 yılında..cam panya tamamen inmişti.böyle kalmamıstı:))

fuat dedi ki...

bornova yönetimine helal olsun valla... maçın yeniden başlamasını bekleyen taraftarlara tribünde kumanya dağıttırmışlar. aynı olay izmir'de başka salonda olsa içecek su bulamazdı insanlar... bu arada patlayan panya, dolaylı da olsa tbf'nin elinde patlamıştır bence... atatürk spor salonu'nu voleybol federasyonu ellerinin arasından kapınca izmir'de basketbol oynanacak salon kalmadı. ne kadar gereksiz güreş, halter, karate, tekvando organizasyonu varsa halkapınar'da düzenlendiği için, karşıyaka dışındaki takımlar alternatifsiz kalıyor. ege üniversitesi'ndeki panya patlayınca da oyan garibim bornova'ya oluyor...

Sheldon Cooper dedi ki...

Olayın bi videosuna rastlayan var mı?