16 Şubat 2010 Salı

Rasim Usulü Sevinç (Efes Maçı)

Foto: TBF

12 Yorum Yapılmış:

merve dedi ki...

Yazık ki adam tek bi maçı ciddiye alıyor. Siena'yı bile bu kadar ciddiye almamış ne kötü...

tuna54 dedi ki...

sorun sadece rasimde değil,hepsinde.efesi bu kadar net bir şekilde yenebilen bir kadro avrupada iki doğru dürüst set yapamıyor.ama işin ilginç tarafı EL de en kolay grupta sonunca olan takımın taraftarıda efespilseni yensinde gerisi boş diye bakmaktadır.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

@ tuna54

İmza..

Selim Ugur dedi ki...

Rasim'i en son gordugumde annesi ile birlikte Erenkoy Starbucks'ta oturuyordu. Anne kuzusu Rasim'in salonda boyle hardcore reaksiyonlar vermesine pek anlam veremiyorum..

saLsa dedi ki...

Arkadaşlar, basketbolda şu anda seyrettiğimiz Efes Pilsen & F.Bahçe Ülker rekabeti, futboldaki F.Bahçe & G.Saray rekabeti gibidir.. Durum, şart, koşul ne olursa olsun, iki takım da bu derbilere önem verir, değer verir, kazanınca sevinir, kaybedince de üzülür. Çok abartmamak lazım, ya da konuyu başka yerlere falan da çekmemek lazım.

saLsa

scragnoth dedi ki...

rasim'in yaptığını arda yapınca "helal sana aslan parçası" diyenlerin rasim'e laf atmalarındaki ikilem mi (ikisinden de haz almamam ayrı bir konudur), yoksa bir insanın annesine bağlı olmasıyla sahada gösterdiği hırsı kıyaslamak mı daha absürd ve komik karar veremedim.

fenerbahçeliler efes maçını alın gerisi boş diyormuş. hmm ben de böyle düşünüyormuşum demek, benden daha iyi bildiğiniz kendi düşüncemi bana hatırlattığınız için teşekkürler. halbuki ben etrafımda bir tane bile böyle düşünen adama rastlamış değildim.

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Bu hareketinde tamam bir numara yok bende Efes'i yenen bir takımda olsam belki bende yapardım ama bu Rasim'in ortalama üstü gıcık ve tahrik edici olduğu gerçeğini kapatmıyor.

cemcomu dedi ki...

rasimin haraket yapması tarzına bakarsak gayet normaldirde bu takımda hala kalması buyuk bi hattadır masa hakemlerine yaptıklarından sonra ........

bonzo dedi ki...

@salsa rekabetleri güzel tanımlamışsın. Ben birkaç tane daha ekleyeyim.
Fenerbahçe Acıbadem-Eczacıbaşı(bayan voleybol)
Fenerbahçe-Arkas(erkek voleybol)
Fenerbahçe- galatasaray ya da Beşiktaş(bayan basketbol)
Fenerbahçe-Enka(atletizm)
Fenerbahçe- galatasaray(kürek)

Rekabetin bir tarafıda bir demirbaş var..diğer tarafı habire değişiyor..
Yorumları rica edeyim ama tarafsız olsun lütfen..

tankut dedi ki...

Cenk Renda abisinin izinden gitmeye çalışıyor.

GreenTuborg dedi ki...

Valla rasimi sevmeyen sevmez de bir ara maçlarda rasime dalmıyı düşünenler kinseyden sonra bir daha düşünmeye başlasar iyi ederler akşam eve dağılmış bir yüzlede gitmek var :))

Onur dedi ki...

@selim uğur

anlam verememen senin problemin olsa gerek..
ya da çekememek algını kapamış olabilir. geçer geçer..