22 Mart 2010 Pazartesi

1 Milyonu Devirdik

1 Mayıs 2008 tarihinde çıktığımız yolculukta daha henüz 2 yaşımızı kutlamamışken 1.000.000 barajını geçmişiz hit olarak. Evlilik hazırlıklarına dalıp gidince, dün de maçlara dalıp, maç yazısı yazma özlemimi bastırırken kaçırmışım bu detayı. Sabah Çağlar uyandırdı sağolsun. Bize buradan güzel detayları paylaşabilme mutluluğunu yaşatarak başladı 2010. Her zaman böyle gider inşallah. Kocaman teşekkürler, okunduğumuzu görmek, tek başımıza olmadığımızı bilmek çok güzel, çok keyifli.

14 Yorum Yapılmış:

yunus dedi ki...

çok merak ediyorum, böyle bir blog ayda ne kadar kazandırıyordur.
direk rakam söylemesen bile ip uçları falan ver.
insanı geçindirecek kadar, insana ek gelir getirecek kadar, hobiden ötesine geçirmeyecek kadar yada köşeyi döndürecek kadar?

maliano dedi ki...

Hayırlı olsun,nice milyonlara..

Adsız dedi ki...

Bu kadar kısa süre içerisinde bu başarıyı yakalamak, SalsaBasket'in ne kadar sevildiğinin ve takip edildiğinin kanıtıdır. Özgün üslup ve doyurucu yorumlarla bambaşka bir çığır açıldı burada. Dolayısıyla 1 milyon ziyaret normal, hatta az bile. :) Daha nice 1 milyonlara silah arkadaşım. Düşüncelerimi tanıdık bir söylemle bitireyim: Durmak yok, yola devam. :)

saLsa dedi ki...

@ yunus

Bu site üzerinden cebime tek kuruş para girmiyor desem? İki kez BlogİdmanYurdu aracılığıyla aldığımız ufak miktarlar dışında hiçbir kazancı yok. Aksine maddi manevi götürüsü var benden. Keşke herşey dışarıdan göründüğü gibi olsa diyerek bitireyim konuyu o vakit.

saLsa

Sarıkaya dedi ki...

İkinci milyonu çok daha kısa sürede devirirsiniz inşallah.

Ali Kemal dedi ki...

nice milyonlara ulaşmanız dileğimle...
Güzel işler yapıyorsunuz. sizden bir ricamv var. Şu basketbol hakemlerini bir mercek altına alsanız? inanın bu lige büyük bir iyilik yapmış olacaksınız...

tankut dedi ki...

Sevgili Anıl ve Çağlar,
Benim ve benim gibi birçok yaşı ilerlemeye başlayan basketbolseverin gençlik yıllarında yapmak istediği ancak (hani derler ya bizim zamanımızda bloglar yoktu:)yapamadığı bir şeyi başarılı bir şekilde büyütmeye devam ediyorsunuz.Emeklerinize sağlık.Ama burada sizden hep daha iyisini bekleyen kişiler olacak bunu unutmayın...

Cenky dedi ki...

Yakışır sana milyonlar Anıl kardeş. Muazzam bir iş çıkarıyorsun burada. Senin yaptığın blogger olmanın çok ötesinde. Basketbol dergilerini kıskandıracak ieriğe sahipsin. Salsabasket tam anlamıyla bir "internet basketbol gazetesi". Ellerine sağlık, umarım vazgeçmezsin bu sevdadan.

Evliliğin için de hayırlı olsun diyelim. İnşalah benim gibi doğru kişiyi bulduğunu sanıp imzadan 7 yıl sonra kazık yemezsin. Güzellikler seninle olsun.

KskHyTr dedi ki...

Nasıl kazandıracak yahu sağ üst köşede ufak bir cercevede google reklamları var sitede başka reklam yok... onlarda fazla birşey kazandırmıyor sanırım...
Nice milyonlara Salsa Basket....

FFM dedi ki...

tebrikler anil

Sportman dedi ki...

Sitenize ara sıra bakıyorum, gerçekten güzel çalışmalar yapmışsınız. Biraz ilginç olacak ama eğer basketbolu daha fazla sevseydim, bu site vazgeçilmezim olurdu. :)

Cakivu dedi ki...

Tebrikler Salsa... Güzel bir çizgin var umarım hep böyle devam eder... Ben basketbol ya da Türk basketbolu hakkında diyim sadece bu blogu takip ediyorum çünkü hem güncel hem de içerik olarak çok doyurucu.

Bir önerim olacak altligler, altyapılar ve okullar arası basketbol organizasyonları için beyin fırtınası yapabileceğimiz bir bölüm (bu konuda değişik fikirlerin bir araya gelebileceği bir yer gibi) açabilirsen çok yararlı yazıların bir araya gelebileceğini ve arada referans verip zamanla gelişeceğini söyleyebilirim.

iyi çalışmalar,

Marko dedi ki...

Geciktim ama not düşmeden olmaz; tebrikler beyler, nica milyonlara umarım...

a1b2 dedi ki...

Tebrikler, basketbol denilince ilk akla salsabasket.net geliyor. Başarılarınızın devamını diliyoruz.