26 Mart 2010 Cuma

Bıyıktay: Radivojevic İle Anlaşmadık

Ceza ve sakatlıklar nedeniyle içi boşalan guard pozisyonuna takviye yapma amacındaki Beşiktaş Cola Turka'da görüşlerini aldığımız koç Burak Bıyıktay şu anda hiçbir oyuncu ile anlaşılmadığını belirtti. İlk olarak 2-3 gün önce bu satırlarda yazdığımız Jamon Lucas ve Vuk Radivojevic isimleriyle ilgilendiklerini doğrulayan Bıyıktay, 'Hiçbir oyuncuyla anlaşmaya varmadık. Bu haftaki Erdemir maçında yeni bir oyuncumuz olmayacak aramızda. Ancak önümüzdeki hafta transferi bitirmek niyetindeyiz' dedi.

Bu arada geçen hafta Kepez maçında sakatlığı nedeniyle takımındaki yerini alamayan Engin Atsür'ün bugün de idmana katılamadığı, Pazar günkü Erdemir maçında oynamasının zor olduğu, şayet oynarsa bunun sadece 1 günlük idmanla olacağı bilgisini de verelim ve öyle kapatalım postu. Salsabasket özel haberidir.

2 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

jamon lucas'la irtibat halindeyiz, kendisi söyledi beşiktaş'a gelmeyi düşünmüyormuş..

ya radivojevic ya da başka sürpriz bi isim gelir muhtemelen..

Barış dedi ki...

Bu son olaylardan sonra Beşiktaş için en mantıklı görünen şey Baxter ve Fletcher'ın yollanıp bir bosman guard bir de Amerikalı uzun alınması bence.Guard Radivojevic olacak büyük ihtimalle zaten, Amerikalı iyi bir uzun bulmak da çok zor olmasa gerek.Gayet iyi bir oyuncu olan Courtney Sims bugün serbest kalmış mesela.Bulunacak uzuna göre Likholitov da yollanabilir.Baxter eğer yine affedilirse artık yararından çok zararı olacağını düşünüyorum ben sezonun genelinde olduğu gibi..