31 Mart 2010 Çarşamba

Giderci Rancik

24. haftada oynanan G.Saray Cafe Crown - Darüşşafaka CT maçından iki benzer kare. Radoslav Rancik önce Uluğ Kaçaniku'ya, sonra da hakem Rüştü Nuran'a gideri koyuyor.

13 Yorum Yapılmış:

ozz dedi ki...

yorumları görelim şimdi?
FB ya da Efesten olsaydı nasıl yorumlar geleceğini az çok tahmin ediyorum.

basketçi dedi ki...

gider ne demek yahu :))
İstanbul Türkçesi mi? :P
adam resmen posta koymuş :D

Ömer dedi ki...

Aynisini Baxter yapsa en az 1-2 mac kitlerler kufurden.

nonstop dedi ki...

rüştü yabancı değil ya adamın takım arkadaşı, ksk-gs maçında gs için düdük çalmışlığı var, kumanda gsli bir hakemde olunca rancikde rahat davranıyor haliyle...

Semih Ural dedi ki...

Helal olsun salsa, direk hedef göstermişsin Ranciki.

Peki pozisyonun oluşumundan ve o Uluğ denen adamın Rancik'in suratına tokadı koyuşundan kaç kişi haberdar? Kaç kişi izledi maçı.

Ayrıca KSK lı arkadas da yazmış da gecen hafta İpekçide uzun zenciniz hakemin agzının için "f..k" lı küfürü yerleştirdiğinde ve hakem seyirci kaldıgında hangi takımı destekliyordu acaba?

Çok prpvokatif bir topic olmuş, yakıştıramadım bu siteye..

Semih Ural dedi ki...

Unutmadan bir de aynı maçta Evren'e çalınan iki tane üstüste teknik foul var ki ikinciyi neden çaldıklarını hakemler bile anlamamıştır tahmin ediyorum.

dfn05 dedi ki...

bende macı izledim ve rancik özellikle rakip takım oyuncusuna tepkide haklıydı .. evren konusunada katılıyorum o macı da izledim ve ikinciyi üstelik aynı olay icin calmaları cok sinir bozucuydu cünkü o macta bastan sona teknik faullük isler vardı ( özellikle bizden darius un evrenden daha cok hakettigini düsünüyorum =) FB yada EFES ten olursa nasıl yorumlar olurdu ben tahmin edemedim =P

eren dedi ki...

Birde Galatasaray'ın en nefretle baktığı hakemlerden biri olan Rüştü Nuran'a nasıl Gs için çok düdük çaldı gibi komik yakıştırma yapılıyor anlamış değilim. Adam kaç sezon Şahenk'de bütün maç küfür yedi. Stockholm sendromu tarzı bişi olduysa bilemeyeceğim tabi...

ozan dedi ki...

konu ne olursa olsun bu sekil bir vucut dili icerisinde olmasi oyuncunun saha icerisinde hakemi ve onun oyun icerisindeki fonksiyonunu tanimadigi anlamina gelir. tokat ya da sportmenlik disi bir hareket var ise bunun kurallardaki karsiligi bellidir. hakemler vermedi ise itirazi koc ve yoneticiler yapar.

ama tabi bu takimin ve yoneticilerinin sene icerisindeki karnesi, spora ve sportmenlige nasil baktigi belli, rancik postasini koymus cok mu ?

unutmadan bir yonetici vardi? istifa etmisti hani ? son secimde ne oldu yonetime girdi mi ?

crossover-d dedi ki...

yahu bu kadar okunan blog oldun biraz tarafsız ol artık. önüne arkasına bir bak değeri varsa yaz, eğer illaki yazacaksan önünü arkasını da ekleyiver iki dakikada.. birde elinde tuttuğun haberleri mümkünse sırası gelince(!) kullanma cinliğinden uzaklaştın artık dimi..

dfn05 dedi ki...

evet ya haber taraflı olunca ilk yorum böyle olunca haliyle gelen yorumlarda taraflı..halbuki her macta herkese küfür sallayan birsürü oyuncu var ve bu tamamen kişilikleriyle alakalı sonucta bu oyuncular sürekli kulüp degistiriyor ama kişiliklerini de yanında götürüyor böyle haberler cok gereksiz biz gsli olarak ranciki haklı görecegiz tabiki fb-efes taraftarları da tersini düsünecek

Kapkan dedi ki...

ne kadar biliçsizce yapılmış bir haber. Bir oyuncuyu böyle direk hedef göstermek ve anti galatasaraylılık yapmak işiniz olmuş sizin.

Ali dedi ki...

Bu kadar anti-Galatasaray'lılık bu kadar açık bir şekilde yapılmaz be...Biraz delikanlı ol tarafsız ol artık,her maçta böyle olaylar binlerce kez yaşanırken açık ve net biçimde Rancik'i hedef göstermek için yapılmış bu bilinçli girişimin masummu yoksa...Hadi ordan canım,yeter artık...Bir değil iki değil hergün aynı terhane...Sen hala ufak hesaplar peşinde...Bu arada yanında yazıp bu habere tepki gösteremeyecek kadar aciz ve dirayetsiz arkadaşımız Çağlar'ada selamlar olsun...Seninde onunda olmayan duruşlarınıza saygılarla...