3 Mart 2010 Çarşamba

Kaan Kural'dan Ricky Davis Yorumu

Tüm dünyada en sorunlu, en uyumsuz, en bencil oyuncu kim diye sorsanız Ricky Davis mutlaka ilk 3’te yer alır. Basketbol adına eski yetenekleri zaten fazlasıyla erozyona uğramıştı. Parkede verebileceği çok az şey kaldı. Ama zaten her zaman verdiğinin 5 katını almasıyla ünlü biri o. Takım arkadaşları, koçlar, rakipler, hakemler ve hatta kanun güçleriyle sık sık karşı karşıya gelir. Telekom yönetimi araştırmadan mı transfer yapıyor merak ediyorum. Adını ’google’a yazsalar zaten 3 tane aksiyon filmi oluşturacak malzeme çıkar. Basketboldan örnek mi istiyorsunuz? Davis denince akla ilk, NBA maçında kendi potasına attığı şut gelir. (Vatan)

7 Yorum Yapılmış:

Sheldon Cooper dedi ki...

Zamanında CelticsTr kendisiyle röpörtaj yaptığında benim ricamla "Boston'da izlemekten en nefret ettiğin oyuncu kim" sorusu sorulmuştu. Daha soru bitmeden Ricky Davis cevabını almış röpörtajı yapan şahıs. Davis ilk geldiğinde "KK, Anti-Telekom olacak" şimdi diye. Bu açıklama hiç aşşırtmadı beni :D

nonstop dedi ki...

adam verdiğinin 5 katını alıyorsa problem yok, telekomda verdiğinin 5 te 1 ini alıyor zaten. on numara transfer olmuş, tam takımını bulmuş. taraftarlada arası süper olur anlatılanlara bakılırsa aynı telden çalıyorlar.

Fanatik Basket dedi ki...

kaan kural kişisel nefretini yorumuna yansıtmış bence. tamam sorumsuz ve bencil bir oyuncu ama tüm dünyadaki en sorunlu 3 adamdan biri falan demek de abartı olmuş.

sonuçta ülkemize gelmiş en kariyerli 2-3 adamdan biridir. tamam belki telekom'da takımı başarıya götürme yolunda çok fazla katkı yapmayabilir ama sırf ligimize renk ve heyecan getirmesi için bile güzel bir transfer. (robert traylor örneğinde olduğu gibi)

ayrıca wilson, dudley gibi adamlara tonla para bayılana kadar ricky davis'e hakettiğinden fazlasını vermek daha mantıklı bence:)

Fanatik Basket dedi ki...

bu arada thy yunan takımı marousi'ye sponsor olmuş:)

türk takımları parasızlıktan oyuncularının alacaklarını veremezken, kulüpler kapanırken, türklerden kazandığın paralarla gidip bi yunan takımına sponsor olmak da nası bi mantıktır anlamıyorum..

HotSauce21 dedi ki...

şuda bi köşede dursun isterseniz;

http://www.ninjacloak.com/index.php/1010110A/861937ee8750f8fc983b34fbb494ac207f6130bc5675e620650dd7a2e6b03800584ca5ef1565a7ed15549

KIWANCH dedi ki...

Tam Pınar KSK'lık oyuncu...

KskHyTr dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=MezCclCSjNw
Jerry sloan ın bakışlar öldürdü beni yok böyle bir olay:))) Gerçekten ligimize renk katar:) renkten başka birşey beklemeyin ama:))