2 Mart 2010 Salı

Serkan Erdoğan Yeniden ACB'de

Serkan Erdoğan 1 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğu Türk Telekom ile karşılıklı fesih yoluna gidip ACB takımlarından Alicante'den gelen teklifi kabul etti. Serkan da zaten Telekom takımının geneli gibi bu yıl çok bir şey yapamadı, kendine yakışmayacak rakamlar tutturdu. Alicante 23 maçta 8 galibiyetle 18 takımlı ACB'nin 16. sırasında. Can çekişir vaziyette. İlaç olabilir Serkan oraya. Sonuçta kalitesi de, tecrübesi de ortada. Hayırlısı bakalım.

Maliano'dan gelen haber, Telekom'un Ricky Davis ile anlaştığı yönünde. Onu da ekleyelim haberin sonuna. İlginç bir video da eklemiş Mali, izlemeye değer.

7 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

Tencere yuvarlanırmıs kapağını bulurmuş derler ya rick davis transferi için başka söze hacet yok bence:)

tuna54 dedi ki...

cidden büyük bir menajerlik becerisi.neredeyse iki senedir hiçbirşey yapmayan bir oyuncuyu ispanya ligine vermek olağanüstü.sonucu göreceğiz.ama sanki çok ama çok zor gibi.telekom bırakın başarılı olmayı aldığı oyuncularıda bir bir öğüttü.telekomda oynayıpta oyununu ilerleten bir tane oyuncu olmazmı.

CabaturiBere dedi ki...

Çok iyi bir seçim yapmış yaşı 32 olsada çok değerli bir şutör kariyerinin verimli geçebilecek son bir kaç sezonunda iyi bir ispanya macerasıyla çıkış yapabilir. Eski tau günlerini hatırlatır inşallah...

ako dedi ki...

Serkan doğru bir karar verdi. Önemli bir oyuncu ama sorunlu olduğu da söylenir hep. Umarım alicantede iyi bir hava yakalar ve 2010 için bir alternatif durumuna gelir. Sene başında da milli takımı istediğini söylüyordu zaten

Fanatik Basket dedi ki...

serkan ispanya'ya transferi menajerlik başarısı değil, ilk ispanya macerasında tau'daki başarılı performansının mirasıdır.

iyi bi performans sergileyip, takımı ligde tutabilirlerse serkan seneye acb'de daha iyi bir takıma kapağı atabilir. yok başarısız olursa orada ya da burda bir kulüp bulabilir. kaybedeceği tek şey telekom'la iptal ettikleri sözleşmeden alacağı bir senelik para olur, -ki bugüne kadarki kariyeri/kazandığı paraları düşündüğümüzde, bu da onun için pek önemli değildir bence..

mozlu dedi ki...

ilahi askerlik korkusu, sen adama neler yaptırıyorsun...

http://sporingen.blogspot.com/2010/01/askerden-kacmyorum-yurt-dsndaki-dandik.html

Kapkan dedi ki...

kendine bakmıyordu şut çalışmalarını artık hiç yapmadığı için şutu çok düşmüştü. ispanyada sabah akşam şut anteramanı yaptığı için çok başarılı oldu. Ancak burada TT de tam anlamıyla yattışa geçti. Gidiş nedeni ise tamamen askerden kaçmak için.