23 Mart 2010 Salı

Türk Telekom'dan Bir Transfer Daha: Goran Jeretin

Ricky Davis hamlesinden sonra kadrodaki Amerikalı sayısının 4'e çıkmasından ötürü her maç birini tribüne yollamak zorunda kalan Türk Telekom'da bir Bosman transferi açıklandı. Buducnost takımında oynayan 79 doğumlu, 1.90 boyundaki guard Goran Jeretin sezon sonuna kadar başkent ekibinin formasını giyecek. Yıllarca Kızılyıldız formasını giydikten sonra Buducnost, Maccabi, Kyiv, AEL Limassol ve bir kez daha Buducnost tecrübeleri yaşayan 31 yaşındaki oyuncunun transferiyle Lang - Wilson - Mallet üçlüsünden Mallet'e yol göründü sanki. Sahi Beşiktaş Cola Turka guard arıyordu değil mi? Salsabasket özel haberidir.

8 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

beşiktaş demond mallet'nin maliyetini karşılayamaz salsa :) o mantıkla bakarsak will solomon da boşta :)

Barış dedi ki...

Mallet şu şartlarda aşar bizi.Şu anda en mantıklı görünen hem 1 hem 2 numarada oynayabilen bir bosman oyuncu bulup, Perry döndükten sonra birlikte kullanıp Fletcher veya Likholitov'u yollamak gibi duruyor.

KskHyTr dedi ki...

Efes pilsen alırmış solomonu...

basketçi dedi ki...

mallet gitmez wilson gider

serdar dedi ki...

GİTMEYİ HAK EDEN ASLINDA LAMAYN WİLSO DIR.AMA 3 NUMARA OLARAK DÜŞÜNÜRSEK KALMALI NE YAZIK Kİ..O YOKKEN TELEKOM COK İYİ OYNUYOR.

KskHyTr dedi ki...

@fanatik basket
Niye karşılayamasın yahu:) Oynamayan delgadoya takır takır 3 milyon eurosunu ödüyor:) Mallet ne kadarki:)

Fanatik Basket dedi ki...

@KskHyTr
iş futbol takımı olunca 3 milyon euro da öder 5 milyon da ama basketbola gelince yok :) beşiktaş'ın genel bütçesini bilemem ama basketbol için ayırdıkları bütçeyi fazlasıyla aşar mallet..

ayrıca telekom'un verdiği paraları efes-fener hariç hiç bi takım vermez, veremez. geçen sene doğru dürüst oynamayan asım'a bile yıllık 800 bin lira veren bi takımdan bahsediyoruz, telekom'un malı deniz :)

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Mallet gider gibi.Tutku - Soner - Jeretin 3 guard yeterli zaten bir iddiası olmayan Telekom'un