2 Mart 2010 Salı

Tyler Smith Bornova'da

Kedrick Brown'un 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle dara düşen Bornova'da yeni bir transfer var. Tyler Smith ile 2 aylığına anlaştılar, yani sezon sonuna kadar. 5. yabancı oldu bu kadrolarındaki ama sahaya 4 yabancı ile çıkacaklar. Zaten 5 kişinin 4'ü Amerikalı, elleri mahkum 3 Amerikalı + Nagys şeklinde çıkmaya.

Tyler Smith hakkında Tennessee'de oynadığını ve Avrupa'da oynama konusunda hevesli olduğunu biliyordum. Turkbasket ekibi biraz daha detaylandırmış olayı. Yılbaşında 3 arkadaşıyla beraber silah ve uyuşturucu suçundan tutuklanmış, daha sonra 2.000 dolar karşılığında serbest bırakılmış vs. Hayırlısı olsun, kadro epey bir zayıflamıştı Brown'un olmamasıyla, oraya bir yama gerekliydi, onlar da yapmışlar.

Bu arada Bornova'da Önder Bingöl görevinden ayrıldı biliyorsunuz, onunla ilgili bir şeyler de yazacağım, önce bir toparlayayım detayları.

4 Yorum Yapılmış:

sercan_07 dedi ki...

gercekten cok cok iyi bir transfer bir kac macini izledim ve gercekten cok kaliteli bir oyuncu!!

fuat dedi ki...

turkbasket de o kadar ucu açık bişey yazmış ki hani istesen, adamın tennessee'de uyuşturucu ticaretinin başı olduğu sonucunu da çıkarabilirsin yani. youtube higihlightlarında gördüğüm kadarıyla çok atlet, iyi koşan, iyi zıplayan bir oyuncu almış bornova.

Sheed dedi ki...

bornova'nın NCAA bağlantılarına da hastayım, yine güzel transfer yapmışlar.. tabi abinin kafası her daim güzel, buraya da ne kadar adapte olabilir bilmiyorum..

wilder dedi ki...

çok ciddi bir oyuncu bulmuşlar yine beko ya ne kadar uyum sağlar onu tahmin etmek zor ama bide sağlarsa o zaman da tutmak oldukca zor olur :)