21 Nisan 2010 Çarşamba

Barış Özcan'ın Kolu Kırıldı

Sezonun en formda isimlerinden Barış Özcan, Renault maçının ikinci yarısında Mutlu Demir ile çarpıştığı pozisyonda elinden sakatlanmış. İlk tespitlere göre kırık varmış elinde. Play-off öncesi çok büyük bir şanssızlık. Hem kariyerinin iyi sezonlarından birini geçiren Barış için hem de Banvit organizasyonu için. Büyük geçmiş olsun diyoruz Barış'a, umarız en kısa sürede döner parkelere.

11 Yorum Yapılmış:

exclusivefor80 dedi ki...

zerre kadar sevmesemde cok üzüldüm.saglık cok ayrı bişey..çok formda bir sezon geçirdi maalesef şanssız bir sakatlık.çok geçmiş olsun.yine bizi üzdün barış..

ebruli dedi ki...

geçmiş olsun gerçekten kötü olmuş ya

MixBasket - Ozan Aktay dedi ki...

Salondaydım... Gözlerimin önünde o ribaund mücadelesindeki düşüşü. O kol nasıl duruyordu öyle. :( Ve sağlık ekiplerinin müdahaleleri esnasında "Çekmeyin lan" diye inleyişi Barış'ın... En formda sezonunda.. Zorlu playoff öncesi. Çok kötü çok. Barış Ermiş'in gözyaşlar... Hüzünlüydü hem de çok.

erkut dedi ki...

bu sezonun ve transfer donemının en gozde oyuncusu cok formdaydı yazık cok uzuldum.En cok da Banvıt yonetımı takımı ve Orhun Ene ıcın uzuldum.İnşallah play off da Barış için oynarlar...Bursadakı dostlardan aldıgım bılgıye göre çok ters düşmüş tüm salon acısını görmüş bu aksam amelıyat olacakmış acıl şifalar dılıyoeum .bu sene senı dunya sampıyonasında mıllı takım formasıyla seytermeyı cok ısterdım.tekrar GECMIS OLSUN BARIŞ ÖZCAN....

Randis dedi ki...

Geçmiş olsun kardeşim (Boby)sen anlarsın.

Rumeras dedi ki...

3 ay yok ...

saLsa dedi ki...

Geçmiş olsun, bu yıl hem kendi adına hem de takımı adına çok önemli işler yapıyordu, Play-Off'ları kaçıracak olması üzücü. Bakalım Banvit bundan nasıl etkilenecek?

cannksk dedi ki...

http://www.netgazete.com/NewsDetail.aspx?nID=690874

kaldıramayacak olan bakmasın resime

Kinyas dedi ki...

Çok üzüldüm, böylesine mükemmel bir sezon geçirirken üstelik, geçmiş olsun.

lembo dedi ki...

çok geçmiş olsun.. banvit- bornova maçından sonra banvite ettiğimiz beddualar ona patladı demekki. çok geçmiş olsun.

Rumeras dedi ki...

beddua derken lembo ?