16 Nisan 2010 Cuma

Brad Newley Milano'da(mı?)

Brad Newley'in içerdeki alacakları sebebiyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesh ettiğini duyurmuştuk dün. Menajerinin İtalya'da dirsek temasında bulunduğu bir kulüp olduğunu da eklemiştik. Kulübün ismi belli oldu: AJ Milano. Geçen hafta takımdan yollanan Alex Acker'in yerine play-off'lar öncesi bir takviye arayan Milano takımı ile anlaşmak üzereymiş Brad Newley. Tabata'ların, Matias Delgado'ların milyon dolarları tıkır tıkır aldığı 107 yıllık bir spor kulübünde eş zamanlı olarak sekiz bin dolar için oyuncunun sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etmesi ve takımdan ayrılmasını nasıl anlatırsak anlatalım, hep birşeyler eksik kalacak. Kafalar değişmediği sürece de değişen sadece bu haberlerdeki özneler olacak.

2 Yorum Yapılmış:

Erol Kaya dedi ki...

Beşiktaştan taraftarı soğutmak için herşeyi yaptı bu Demirören yönetimi 6 yıldır... İşkencemiz daha yıllarca devam edecek galiba.

Tabata - İsmail Köybaşı = 15 milyon £ böyle bir zeka örneği başka bir yerde var mıdır acep?

Barış dedi ki...

O kafalar bundan sonra değişmez.Demirören amatör branşları sponsor bulup tamamen onlara yıkmak istiyor.Umarım güçlü bir sponsor bulunur da artık böyle haberleri görmeyiz.

Final hedeflediğimiz sezonda belki de ligin en zayıf takımı konumuna geldik.Alkışı hak ediyor emeği geçen herkes.