15 Nisan 2010 Perşembe

Brad Newley Takımdan Ayrıldı

Beşiktaş Cola Turka'da sıkıntılar bitmek bilmiyor. Cezalar, sakatlıklar derken geçtiğimiz günlerde Lonny Baxter kadro dışı bırakılmıştı. Amerika'lı oyuncunun kulüpten alacağı olduğunu tahmin etmek zor değil. Fakat aynı durumdaki takım arkadaşları canla başla mücadele ederken Baxter'ın sahada kaçak dövüşmesi sonunu hazırlamıştı. Bugün ayrılan bir diğer isim ise Brad Newley oldu siyah beyazlılarda. Oyuncuların üç aylık paralarının içerde olduğu ve ödeme konusunda bir ışık görememeleri bu kararın tetikleyici olmuş. Ayrıca Brad Newley'in menajerinin İtalya'da bir takımla dirsek temasında olduğu da konuşuluyor. Bu durumun ayrılıktaki payını önümüzdeki günlerde daha net görebiliriz sanırım.

Bu arada takımdan ayrılan Brad Newley'in yanı sıra sakatlığı devam eden Marque Perry'nin de cumartesi günü oynanacak derbide oynaması düşük bir ihtimalmiş. Ligin en kritik döneminde saha dışı sorunlar yine tavan yapmış durumda Beşiktaş Cola Turka'da.

4 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

Bravo bjk cola turka yönetimine karşıyakanın basiretsiz yönetiminden pek farkları kalmamıs... Futbolda aylardır oynamayan delgadoya yıllık 3.5milyon euroyu tıkır tıkır öde basketbol üvey evlat nasılsa değilmi...

bahadır dedi ki...

16 yaşında çocuklar gibi mesaj yazan adamın basketbol umrunda mı? yok kuranyi mi alsam yok şuna buna küfürlü mesaj mı yazsam derken,eğleniyo işte beşiktaş onun oyuncağı.

Kapkan dedi ki...

yazık valla bejk son 3 sezondur benzer sorunlarla uğraşıp duruyor. 8 milyon dolar verilen Tabata alınmasaydı da o paranın yarısı basket şubesine aktarılsaydı. Bu takım şimdi şampiyonluğun en büyük adayıydı. demekki bizim kulüp yöneticileri futbol ftbol deyip başka birşey demiyorlar

tarski dedi ki...

sozun bittigi nokta heralde... ne diyeyim nato kafa nato mermer iste.