30 Nisan 2010 Cuma

F.Bahçe'den Taraftara Otobüs Hizmeti

Bornova Belediyesi ile oynanan Play-Off 1. tur ilk maçında tribünler bomboş olunca F.Bahçe yönetimi olaya el koymak istemiş, üniversite kampüslerinin ve bazı merkezi yerlerin önüne otobüs seferleri koymuş Abdi İpekçi'ye rahat ulaşım için. Saat 18:00'de 6 farklı noktadan hareket edecek otobüslerin kalkış yerleri şöyle:

Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü (Eski Salı Pazarı)
Taksim AKM Önü
Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Kampüs Kapısı Önü
İTÜ Maslak Kampüsü 75. Yıl Öğrenci Kültür Merkezi Önü
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İNSA Meslek Lisesi Önü
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Önü

5 Yorum Yapılmış:

EmreKSK dedi ki...

onuralp amca, gel senin istedigin tarzda tribunlerin baslıgı acılmıs. otobuslerle adam topla fabrıkalardan hadi amcacım. Turkiye'mizde gormek istedigimiz tribunler. kufursuz. toplama. bak ne guzel aileler falan

agopist dedi ki...

Efes'ten öğrenmeye başlamışlar. Efes2in Avrupa maçlarında yaptığı organizasyonu FB Ülker'in her maçında yapabilmesi lazım...

dejavu dedi ki...

İlk maçtaki ayıbı biraz olsun giderebilir belki bu hamle.

Serotonin Mutluluk Verir dedi ki...

Fenerbahçe taraftarı bedava bilet ile maça gelen taraftar değil ki, Efes gibi demişsiniz. Efes taraftarı olmadığı için Tekirdağdan Sakaryadan ulaşım+kumanya+maç bileti+forma+bayrak dağıtarak maça geliyor.
Fenerbahce yonetimi sadece ulaşım konusunda kolaylık sağlamış. Maç biletini alanlar maça rahat ulaşabilsinler diye yapılmış bir uygulama.
Bence de çok iyi olmuş.
Basketbolseverlerin maça gelmesini kolaylştırmak aslında TBF nin gorevi olması lazım. Onlar yapmayınca iş kulüplere kalıyor.
Neyse ki seneye kendi salonumuzda oynayacağız.
İyi bir şey...:)))))

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Gene bir avuç seyirci vardı :S