6 Nisan 2010 Salı

Fenerbahce.org'a Cevap

Memleketteki resmi sitelerin hali içler acısı ama en feci durumdaki adres hiç şüphesiz ki Fenerbahce.org. Sen kalk takip edilirliğini yükseltmek için siteyi kulübün 1. dereceden açıklama mercii yap, sonra da yaptıklarınla en büyük alay konusu ol.. Sanırım ziyadesiyle zor bir iş olsa gerek. Bu yüzden bir tebriği hak ediyor F.Bahçe Spor Kulübü resmi sitesinin yapımında emeği geçenlerin tümü.

Dün Haydar Kemal Ateş'in neden ayrıldığını detaylı bir şekilde yazmıştık burada Oğuz Yenihayat imzalı haber vasıtasıyla. Bugün birçok gazetede aynı haber yer aldı. Fenerbahce.org da uyandı, alışkın olduğu minvalde bir yalanlama yayınladı. Bu yol ayrımına sadece ve sadece sağlık sorunları nedeniyle gidildiğini açıkladılar yine, ama tek bir farkla. Bu kez 'Geçmiş olsun' da demişlerdi hasta Haydar hocaya. Ha bir de olayın tek kahramanının Haydar Kemal Ateş olmadığını unutmuşlardı. Öyle ya, görevine son verilen tek kişi o değildi ki. İlker Belgutay ve Kaan Artun ile de yollar ayrılmıştı. Yoksa onlar da mı hastaydı?

Dünkü haberin kahramanı Oğuz Yenihayat, bugün mensubu olduğu Medyaspor aracılığıyla sağlam bir cevap verdi Fenerbahce.org'daki yalanlamaya. Şuradan okuyabilirsiniz.

Anlayamadığım şu: Sen bu olayı kulüp resmi sitesi olarak olduğu gibi yayınlasan ne kaybedersin ki? İnsanları doğru biçimde bilgilendirsen kulüp olarak ne kaybedersin ki? Haklı olan sensin, bir arsızlık olayını fark etmişsin, arsızlığı yapanlara kapıyı göstermişsin. Eee daha ne diye sağlıktı oydu buydu diye lafı geveliyorsun ki ağzında? Çözemiyorum, çözemeyeceğim.

1 Yorum Var:

youla dedi ki...

Bencede saçma bu tür yalanlamalar :)
Madem koruyacaksın diğer olayları da yalanla ( medyasporda çıkan )