2 Nisan 2010 Cuma

Ve Vidmar Yeniden F.Bahçe Ülker'de

Haberi İlker'den öğrendim. Union Olimpija kendi resmi sitesinden duyurmuş. Teyit ettirdim ben de haberi. Vidmar, takımda yaşanan uzun sıkıntısı (Ömer Aşık sıkıntısının boyutlarını daha iyi anlayabiliyoruz buradan), Ukic'in sakatlanıp 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak olması, hem de hali hazırda sözleşmeli oyuncu olması nedeniyle kiralık gittiği Union Olimpija'dan geri çağrılmış. İlginç bir gelişme. Sloven takımında iyi bir sezon geçirip, taraftarların büyük sevgisini kazanmıştı. Burada bulamadığı bir şeydi bu. Gelişmiş ve özgüveni biraz daha yerine gelmiş bir Vidmar olarak neler verebileceğini göreceğiz. Takımdaki yabancı oyuncu sayısı da 6 oldu bu gelişmeyle. Her maç biri tribüne gidecek artık.

9 Yorum Yapılmış:

mozlu dedi ki...

bu sezon fenerbahce ulker'de yapılan ukic hamlesinden sonraki tek dogru hamle

dejavu dedi ki...

Ömer Aşık'tan umudu kesin alt metniyle de okuyabiliriz tabii. Gelsin bakalım, neler değişmiş oyununda görelim.

serpil dedi ki...

oğuz ve semih den daha fazla fayda sağlayacağına eminim.. hoşgelmiş..

Unsal dedi ki...

Efes Pilsen- Raduljica transferi konuşuluyor bazı önemli yabancı kaynaklarda. Türkiyeden doğrulayamadım henüz.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Çok ilginç

KskHyTr dedi ki...

Gitmeden önce semihtende oğuzdanda daha fazla gelişme gösterdiği aşikardı(özellikle oğuza göre çok yeteneksiz olsada hücümda)... Herkes tanjevice yükleniyor ama hiçmi tembel değil bizim türk oyuncular?? Bir diğer iyi örnekte preldzic...

dfn05 dedi ki...

''''Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu ile Ömer Aşık arasındaki imza, TBF tarafından onaylanmadığı için, Semih Erden 1 milyon 350 bin dolar, Oğuz Savaş 1 milyon 100 bin dolar alırken, yıldız oyuncu 400 bin TL’ye oynamış oluyor. ''
En acısı da bu bence semihin aldıgı parayla kıyaslanınca olusan durum.. ömer aşıkın sakatlanmamıs olması ve macların tümünde bulunması durumunda bu olay cok daha büyük bir haksızlık olurdu .. aziz yıldırım semihin aldıgı parayı bilmiyomu yada takımın geri kalanının ?? bence olay tamamen gelecek sene gitmeyi düsünen tek adamın ömer aşık olması .. yazık oldu milli takımımıza umarım idmanlara devam eder ve moralini yüksek tutar yoksa mehmet okurun da olmaması durumunda düşecegimiz hali düsünmek bile istemiyorum (( gecen sene gortat ömer aşık beni evimde rezil etti diye acıklama yapmıstı bu sene de benzer acıklamaları bizimkiler yapmak zorunda kalmaz umarım =s ) ki ömer aşıkın oynadıgı son maclardaki serbest atıs yüzdelerine bakarsak suan oynamaması cok cok acı (( son darüssafaka macında 6 da 6 atmıstı )

gökay dedi ki...

hiç bir katkısı olmaz bu zamandan sonra bence takıma alışması en az 4-5 hafta tutar

tuğçe555 dedi ki...

Gasper zaten takıma alışık takımda çok değişen oyuncu olmadığı için bir problem yaşamaz bence zaten bildiği tanıdığı bir ortam hadi gasper göster kendini eminim bu sefer iyi olucak :)