29 Nisan 2010 Perşembe

Vladan Vukosavljevic'e 3 Maç Ceza

Son maça kadar dipteki ateşi hisseden üç takımdan biri olan Aliağa Petkim'de, deplasmanda farklı kaybedilen Pınar Karşıyaka maçı bitiminde maçın başhakemi Serkan Emlek'in kulağına İngilizce olarak küfür eden Vladan Vukosavljevic'e üç maç men ve 5.000 Tl para cezası verilmiş Disiplin Kurulu tarafından. Gemiyi limana sorunsuz şekilde ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan Aliağa'da yada Türkiye'de başka bir takımda forma giymeye devam ederse önümüzdeki sezon bu cezasını tamamlayacak Vladan. Kimbilir belki haberi bile yoktur bu cezanın varlığından. :) Kararın detaylı açıklaması burada.

3 Yorum Yapılmış:

efesliler dedi ki...

Marcus Webb'i hatırladım. Onun da yanılmıyorsam Tofaş'tan kalma cezası vardı. Yıllar sonra Türkiye'ye dönünce cezasının olduğu farkedilmiş, Beşiktaş ile ilk maçına çıkamamıştı.

nonstop dedi ki...

kulağına mı söylemiş? maçın içinde bağırarak yüzüne söyledi teknik faul aldı, zaten salondaki herkes de duydu ne söylediğini. demek yüzüne bağırarak söylerse teknik, kulağına gizlice söylerse 3 maç:)

fuat dedi ki...

şimdi üç maç men cezası ağır bir ceza. mesela ksk'li smith'le fb ülkerli oğuz yumruklaştı, iki'şer maç verdiler. şimdi adam hakeme küfür ettiyse, teknik faul çaldıysan cezasını vermişsin demektir. bunun esktradan çü maçlık cezasının çıkması, teknik faul kararının yanlış olduğunu aslında diskalifiye gerektiğini gösterir. standartımız yok. adamına göre muamele. bornovalı nagys'e de üç maç kestiler, hakem raporunda "bana kafa attı" yazıyormuş. ulen hakeme kafa atan adamı en az üç ay men edersin, ne üç maçı!!! fenerbahçe ülkerli ömer onan rakibinin boğazını sıkar iter, teknik faul bile çalmazlar... gücü gücü yetene türkiye...