8 Nisan 2010 Perşembe

Yıldızoğlu'ndan Fenerbahçe Açıklaması

'Yaklaşık 25 yıllık antrenörüm. Bunun 20 yıla yakın bölümü de BOTAŞ Spor'da geçti. Bu dönemde de birçok teklif geldi. Ancak, çalışmaya başladığım kurumlara verilmiş söz, benim için her şeyden önemlidir. Şimdiye kadar insanları üzecek, güvenlerini azaltacak davranışta bulunmadım. Ayrıca Fenerbahçe yönetiminden teklif de almadım. Yapım gereği böyle bir teklifte bulunulacağını sanmıyorum.'

Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısında, Haydar Kemal Ateş'in görevden ayrılmasının ardından isminin sık sık Fenerbahçe ile yanyana yazılması ile alakalı soruyu yanıtlamış koç Ceyhun Yıldızoğlu.

2 Yorum Yapılmış:

basketçi dedi ki...

ceyhun hocayı çok uzun yıllardır takip ediyorum
her koç gibi ceyhun hocada yıldız oyuncularla çalışmayı sever.
şampiyon olan ve avrupa da final oynayan botaş takımında şaziye ve brandy gibi yıldızlar vardı ama fb çok daha başka
yinede ceyhun hoca nereye giderse gitsin kesinlikle başarılı olacaktır çünkü bu işi çok iyi biliyor.
milli takımın başına geçmesi çok uzun bir zaman aldı oysaki asumanlardan arzulardan başlayıp şimdiki ivegin kardeşlere kadar tüm milli takım kadrolarında botaş orjinli oyuncu sayısı en az yarıyı buluyordu.
dışarıya gidip oynayan aynur gibi seval gibi hatta fadime gibi oyuncular sıradan oyuncu görüntüsü çizerken tekrar botaşa döndüklerinde performanslarını arttırıyorlardı.
ceyhun hoca çok daha başarılı olması için günün birinde mutlaka fb yada gs bünyesinde koç olarak yer almalı ama bu şekilde sezon ortasında değil, uzun vadeli hedeflerle sağlam bir şekilde sezon başında olmalı.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Ceyhun Hoca gelmeli..