28 Mayıs 2010 Cuma

Banvit'ten Bir Basketbol Sahası Daha

Bandırma'da güzel işler olmaya devam ediyor. Bundan önce 4 tane basketbol sahası açıp, bu sahalara Aydın Örs, Önder Seden, İsmet Badem ve Özcan Mutlugil'in isimlerini veren Banvit, 5. basketbol sahasını da açtı. Mehmet Baturalp'in adının verildiği 'Mehmet Baturalp Açık Basketbol Sahası' Balıkesir Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi kampüsünde yer almakta ve nizami ölçüleriyle dikkat çekmekte. Kalabalık bir açılışla hizmete sunulan basketbol sahası tüm Bandırma'ya hayırlı olsun. Banvit'e de bir kez daha kocaman teşekkürler olsun.

7 Yorum Yapılmış:

Erinc Atilla dedi ki...

tribunlere dikkat edersek de, uni banvit olusumunun arkasinda kimin oldugunu gormus oluruz...

guepetto dedi ki...

Süper ..... darısı mudurnu şenpiliç maret polonez vs... inşallah etçilerin sponsorluk yapamayacakları gibi bir yasa çıkmaz

guepetto dedi ki...

kim var oluşumun arkasında ?? merak ettim

lembo dedi ki...

basketbolumuzun duayeni (!) mehmet baturalp'in doyumsuz yorumlarını kaçırmak istemeyenleri fb tv'deki fenerbahçe - galatasaray kadın basketbol maçlarına davet ediyoruz.. stepsler, hakemler ve oyuncular hakkındaki müthiş tarafsız, görülmemiş, tadından yenmez yorumlarıyla bizlerle oluyor.. umarız adına daha çok salonlar ,sahalr açılır.. adına camiler, çeşmeler, imarathaneler yapılır bu ünlü türk büyüğümüzün.

Erinc Atilla dedi ki...

guepetto, biraz dusununce, banvit firmasinin yaptirdigi bir sahada unibanvit yazmasi (ki grubun kendi yazma tarzinda, unlemlerle) uni banvit'in firma tarafindan maddi ve manevi olarak desteklendiginin en acik kanitidir...bunu gormek de bu kadar zor degil herhalde ;)

@lperen dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
solo dedi ki...

@lembo
tarafsız yorum istiyorsan fbtv'de işin ne?