26 Mayıs 2010 Çarşamba

Basketbol Panorama'da Final Analizi

Normal sezon boyunca her Pazar akşamı SkyTürk ekranlarında yer alan Basketbol Panorama, final serisi boyunca genişletilmiş kadrosu ile keyifli işlere imza atıyor Gürkan Kağan Öztürk moderatörlüğünde. Nur Germen ve Nejat Sayman'ın yorumları ile katıldığı programda koç Murat Özyer videolu teknik analizleri ile yer alırken Ufuk Akyüz de tartışmalı pozisyonların hakem penceresinden görülmesini sağlıyor. İki ayrı cepheden renklere gönül verenlerin programa dahil edilmesi ise işin en zevkli yanı oldu bence. Pınar İlik'in başını çektiği Efes Pilsen grubu ile Marko İlker'in liderlik ettiği Fenerbahçe taraftarları arasında keyifli diyaloglar yaşanıyor. Program bu akşam saat 20.00'da SkyTürk'de.

5 Yorum Yapılmış:

Sarıkaya dedi ki...

Ciddi bir algı hatası var ;

Birincisi Pınar'ın liderliğinden gocunacak en son kişi ben olurum herhalde. Fenerbahçe kadın kollarını da görmek isteriz. Netice-i kelam Efesliler'de oligarşik bi' yapı yoktur, oradaki arkadaşların hepsi lider vasıflı arkadaşlardır, benim tanıdığım kadarıyla.

İkincisi, ilk programın başlamasına saatler kala Nejat Sayman aradı "Önder bey programdan yeni haberim oldu, siz neden yoksunuz? Diğer arkadaşlar kim, tanıyor musunuz?" diye sormuştu. Benim yanıtım da şu olmuştu, "Bu alemde 6 tane Efesli varsa 5 tanesi orada. Ben altıncı adam ekolünden geliyorum" dedim.

İnanmayan bu telefon görüşmesinin kayıtlarını sayın Aziz Yıldırım'dan edinebilir!:-))

Marko dedi ki...

Sevgili Çağlar, haberi geçtiğin ve verdiğin destek için teşekkür ederim. Bizim için de farklı ve keyifli bir deneyim oluyor, alışmaya ve daha çok keyif almaya çalışıyoruz. Yalnız yazındaki "liderlik ettiği" kısmına ufak bir not düşmezsem farklı algılanabilir, zira programa katılan 4 Fenerbahçeli arasında öyle bir liderlik-önderlik durumu yok. Sen muhtemelen bu tabiri, sanal ortamda da olsa, tanışıklığımıza istinaden kullandın ama dışarıdan farklı algılanmasın diye belirteyim istedim. Hem fark ettiysen Fenerbahçe tarafında bir "Aydın abi"miz mevcut, o varken liderlik bana düşmez. :)

Pınar İlik dedi ki...

Çağlar, öncelikle programdan bahsettiğin için teşekkür ederiz. Umarım bizim orda aldığımız keyif ekrana da yansıyordur. Çünkü dolu dolu basketbolun konuşuldğu ve dışardan belki bazı arkadaşları, bazı konuşmalar gerse de, gerginlik olmadan keyifle basketbol tartışıyoruz. Ancak Önder abinin dediklerine ben de katılacağım ve İlker gibi ufak bir düzeltme yapacağım. Liderlik gibi bir durum söz konusu değil, yanlış algılanmasın... Sanırım gruptan beni tanıdığın için öyle yazmışsın, ama ben haddimi bileyim, basketbol bilgisi benden fersah fersah ötede arkadaşlar var, haksızlık&ayıp olmasın. :)
Programa katılmam için beni de aradıkları için kendilerine bir teşekkür de buradan edeyim bu vesileyle. Fenerbahçe'li arkadaşları da tanımak, bazı konularda aynı düşünmesek de birbirimizi tartışabilmek de ayrıca keyifli oldu. Basketbol Panaroma ekibine de bu fikirlerinden ve güzel evsahipliklerinden ötürü teşekkür etmiş olayım. :)

dejavu dedi ki...

Çete lideri diye yazmadık yahu ne oluyor? :) İki gruptan da tanıdıklarıma verdim liderliği. :)

Çok keyifli oluyor program, elinize dilinize sağlık. Takipteyiz..

Çağlar

Sarıkaya dedi ki...

@ dejavu : Niye o zaman daha havalı olmaz mı?:-))