21 Mayıs 2010 Cuma

Bekir Yarangüme G.Saray'a (mı?)

Evren Büker'i Trabzonspor'a kaptırarak taraftarlarını ciddi biçimde üzen G.Saray Cafe Crown'dan önemli bir yerli takviyesi gelmek üzere. Bu yıl kadrosunda büyük bir değişime gitme kararı alan ve oyuncu kadrosunu büyük ölçüde boşaltacak olan Türk Telekom'un başarılı isimlerinden Bekir Yarangüme yeni sezonda sarı kırmızılı formayı giyebilir. 2001-02 sezonunda ligin sayı kralı olma başarısı gösteren ve son dönemde Milli Takım'a kadar yükselen Bekir Yarangüme bu sezon lig ve Play-Off dahil toplam 31 maçta forma giyip 8.4 sayı ortalaması tutturdu. Salsabasket özel haberidir.

5 Yorum Yapılmış:

KEREM dedi ki...

Bekir hamlesi güzel olurdu ama Evren varken güzel olurdu. Bekir statik oynayan bir oyuncu yanına gelecek 2 guard büyük önem taşıyor. Evren ve Bekir'in olduğu beşe 3 yabancı takviyesi ile güzel bir beş kurulurdu ama geçti Bor'un pazarı.

Bu arada şaka maka sözleşmesi biten veya takımlarından ayrılması gündemde olan çok iyi yerli oyuncular var. Bu dönem piyasa baya kızışacak gibi. Evren, Bekir, Engin, Ömer Aşık, Cevher, Ersin ve sağlam bonservisiyle Furkan :)

cannksk dedi ki...

Bizde yıllardır nedensizce tırmaladığımız Mutlu Akpınar'ı alırız artık Birkan'ın arkasına ve 3 numarayı tamamen yerliye bırakırız yine.

peja dedi ki...

cok iyi bir transfer her takımın kadrosunda görmek isteyeceği bir oyuncu. başka takımlarında listesinde oldugu konuşuluyo.

sylvesterr80 dedi ki...

telekomdan doğru hamle, takım bence kesinlikle gençleşmeli..

onur dedi ki...

Evren aslen 2 olmasına rağmen yeri geldiğinde 1-2-3 oynayabiliyordu. Ayrıca savunmada da sertlik koyabiliyordu. Bekir o kadar çok yönlü bir oyuncu değil. Murat ile birlikte 2'yi götürürler ama tutmaz Evren'in yerini...