31 Mayıs 2010 Pazartesi

Hakyemez: Aydın Örs İle Büyük Ölçüde Anlaştık

Medyada sıkça yer alan 'Trabzonspor ve Aydın Örs' temalı haberlerle ilgili görüşlerini aldığımız Medical Park Trabzonspor Genel Menajeri Doğan Hakyemez'den tüm Trabzonluları sevince boğacak bir açıklama geldi:

'Aydın Örs ile büyük ölçüde anlaştık, kendisi bizden belli bir süre istedi. O süre geçtikten sonra işi resmileştireceğiz. Aydın Örs ile beraber birçok başarı elde etmiş biri olarak yeniden onunla çalışacak olmanın keyfini yaşıyorum. Kendisi Medical Park Trabzonspor'da A Takım ve altyapıdan sorumlu olacağı gibi aynı zamanda Trabzon'da antrenörlük eğitimleri de verip, oyuncu yetiştirmenin yanında antrenör de yetiştirecek. A Takım koçu son 2 yıldır olduğu gibi Alaeddin Yakan olacak.'

Çok ama çok ciddi bir hamle bu. Yapılan tüm transferlerden daha değerli bir hamle. Doğru işler yapılıyor Medical Park Trabzonspor'da. Ancak dedim ya, en doğrusu bu Aydın Örs transferi oldu herhalde. Türk basketbolunun en önemli figürlerinden, en önemli beyinlerinden birini transfer ettiler. Hayırlı olsun Trabzon halkına. Salsabasket özel haberidir.

1 Yorum Var:

Utku61 dedi ki...

Sağlam geliyoruz! Aydın Örs bu piyasada efendi kişiliği ile de takdir edilecek ender insanlardandır. Umarım her şey yolunda gider Trabzonsporumuz için. Şu salon inşaatı da bir biterse çok güzel olacak. Ben açıkca bulunduğum platformlarda Basketbol yöneticilerini övmekten de sıkılmadım. Zira onlarda bunu hakediyorlar. Umarım Futbol takımı içinde bir Saner Ayar buluruz.