19 Mayıs 2010 Çarşamba

Doğan Hakyemez'den Evren'in Kontratıyla İlgili Açıklama

Gündem bu aralar epeyce bir bordo-mavi. Sabah telefonda görüştüğümüz Doğan Hakyemez, Evren Büker transferiyle ilgili şu açıklamayı yazmamı istedi ancak dışarıda olduğumdan şimdi fırsat bulabildim. Evren Büker'in aldığı ücret konusunda bir açıklık getirme gereğini hissetmiş:

'Evren'in aldığı para basında yazıldığı gibi 850 bin TL değil. 800 bin TL. Ve bunun içinde abisi Serhat Büker'in alacağı para, her ikisinin maç ve şampiyonluk primleri de dahil. Herkesin bunu bilmesini istiyorum. Öyle büyük rakamlar vererek piyasayı kızıştırdığımız falan da yok.'

7 Yorum Yapılmış:

a1b2 dedi ki...

salsabasket.net'ten ilk bilgileri almamız bizler için ne kadar doğru bir yerde olduğumuzu gösterdi.

Dediğiniz gibi gündem Bordo Mavi, Bu heyecan hiç bitmeyecek. Teşekkürler salsabasket.net.

agopist dedi ki...

O zaman rakam gayet makul..

Gurcay dedi ki...

"Abisinin alacağı para dahil" ne demek ben onu anlamadım. :)
Evren alacağı paradan abisine harçlık mı verecek? Çok komik... Evren bu kadar, Serhat da (gerçi konu dışı, söylemeye gerek yok ama) şu kadar alacak denilir.

mert dedi ki...

Toplam miktari belirtmişlerdir belki de tam olarak evren büker'in ne kadar olduğu belli olmasın diye. Yoksa bu tarz bir sözleşme olacağını sanmıyorum

saLsa dedi ki...

Elbette sözleşme iki kişiyi kapsamıyor.. Doğan abinin dediğine gör iki oyuncunun da kontratları ayrı ve toplam maliyet + primler 800 bin TL..

Sarıkaya dedi ki...

Peki hangi akla hizmet, iki oyuncunun toplam maliyetinden bahsedilir? Hani mesela sorulsa "Kaya Peker'in yıllık maliyeti ne kadar Efes'e?" diye.. Yanıtının "Kaya artı Ender'in toplam maliyeti şu kadar.. Eee uzun zamandan beri birlikte oynuyorlar!:-))" olması gibi bir şey değil de, bana mı öyle geliyor?

nonstop dedi ki...

soru 1.
evren+serhat+primler=800 ise evren bükerin maliyeti nedir.

istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz:)