17 Mayıs 2010 Pazartesi

Dünya Şampiyonası Maçları HD Yayınla D-Smart'ta

Bu yaz ülkemizde gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonası organizasyonunun yayıncı kuruluşu NTV ve NTVSpor'du bilindiği üzere. Ancak maçların HD olarak da yayınlanması durumu var ve bunu da D-Smart sağlayacakmış. Alışan için fena bir illet HD, ben normal maç izleyemez oldum misal. Digiturk ile sağlam keyif yapıyorum hem TBL hem de TSL maçlarında. Haberler bununla da sınırlı değil. D-Smart'ın Doğuş Yayın Grubu ile ortaklaşa kuracağı HD-EN isimli bir kanal hakkında da yüksek sesli konuşmalar yapılıyor. Buna göre NBA maçları, İtalya, İspanya liginden futbol maçları, Milli Takım futbol maçları ve CNBC-e ile e2'deki dizileri HD olarak yayınlayacakmış bu kanal. SD çağı bitti, HD çağı başladı, hepimize hayırlı olsun.

5 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

Hayırlı olsun tabi beleş galiba:))

Kaan Öner dedi ki...

d-smart değil de digiturkle anlaşmaları çok daha sağlıklı olurdu. nitekim d-smart bana göre cidden kalitesiz bir platform ve geleceği yok gibi.

exclusivefor80 dedi ki...

bu yıl beko basketbol ligi maclarının yayın ihalesi yapılacak...korkum o dur ki bu ihaleyi d-smart almaz;alırsa ülkemizdeki basketbol tamamen biter...bilindigi üzere d-smart bu ihaleyi dört gözle bekliyor..ki hoş ne kadar da kötü yayıncıları olsada sesi kapalı olarak en azından macları izleyebiliyorduk..ara ki d-smart bulasın,alasın..

oscar dedi ki...

D-smart ne ya. Webtv'de var mi? Netten nasil seyrediliyor? bu arada bb'mdeki browserda bile bkmrk yaptim salsa'yi.

Sheldon Cooper dedi ki...

d smart'ın bir şekilde maçları yayınlaması gerekiyordu, zira doğuş grubu kanallarının sadece ismi var, yayayın nerdeyse yok gibi d smartta.