30 Mayıs 2010 Pazar

Erwin Dudley İçin Beşiktaş ve Banvit Devrede

Telekom'da mevcut oyuncu kadrosunun tamamına yakını boşaltılacak, buna geçen haftaki 'Telekom'da Restorasyon Çalışmaları' başlıklı yazımızda değinmiştik. Hal böyle olunca kadrodaki oyunculara da bolca teklif geliyor. Bunlardan biri de onca uğraş sonrasında 2009-10 sezonunu Türk statüsünde geçiren Erwin Dudley. Ya da yeni adıyla Ersin Dağlı. 2005'ten beri Telekom forması giyen Dudley, hem kişisel performansı hem de taşıdığı Türk pasaportu ile ligimizin en değerli parçalarından biri. Beşiktaş Cola Turka ve Banvit takımlarının kendisiyle ilgilendiklerini ve yeni sezonda kadrolarına katabilmek adına çalışmalara başladıklarını buradan duyuralım. Her iki takıma da ciddi güç katacaktır Dudley. Salsabasket özel haberidir.

4 Yorum Yapılmış:

basketçi dedi ki...

aklı olan adam beşiktaş yerine banvit'e gider huzurlu bir ortamda basket oynayıp parasını tıkır tıkır zamanında cebine koyar
aklı başka yerlerde olan adam da sırf istanbulda olmak için beşiktaşa gider
hadi hayırlısı

Legend dedi ki...

ben olsam banvit yerine bjk ye gider oynamayı düşünürüm çünkü banvitte o pozisyonda chuck davis ve lance williams var ayrıca genç banvitlilere transfer edilen ekene ibekve de banvit a takım kadrosu için düşünülebilir. dudley forma bulaabilirmi bilmiyorum ama para konusunda tabiki banvit derim.

Hürol dedi ki...

Beşiktaş'ta oynasın düşen performansını yükseltsin seneye EL oynar.

Rumeras dedi ki...

Eğer Banvit'e gelirse Banvit için , BJKCT'ye gelirse kendisi için hayırlı olur :)