15 Mayıs 2010 Cumartesi

Gordan Giricek İle Yollar Ayrıldı

Bugün Milliyet gazetesinde Ümit Avcı imzalı olarak çıkan Gordan Giricek haberinin ardından geçtiğimiz günlerde Ömer Aşık olayında olduğu gibi resmi siteden bir açıklama bekliyordum. Postu hazırlayıp, beklemeye almıştım. Fakat az önce gelen açıklamada diğer olayın aksine bu kez neşter tam olarak vuruldu ve Gordan Giricek'den istenen verimin bir türlü alınamaması nedeniyle oyuncunun kulüple olan ilişiğinin kesildiği açıklandı. İsmi nedeniyle heyecan verici bir transfer olsa da Fenerbahçe kariyeri büyük bir hayal kırıklığı olan Giricek'in, sezon başında Ankara'daki Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında mola arasındaki hareketlerini hatırlıyorum da çok gecikmeli de olsa doğru verilmiş bir karar bence. Vidmar'ın dönüşü sonrası yabancı kontenjanından dışarıda kalan Hırvat oyuncu, F.Bahçe Ülker forması ile son maçını bir ay kadar önce Akatlar'da Beşiktaş Cola Turka'ya karşı oynamıştı. Son dönemde sıkça sorulmaya başlanan 'Nerede bu adam?' soruları da cevabını bulmuş oldu böylece.

6 Yorum Yapılmış:

oscar dedi ki...

nihayette zaten sozlesmesi 2 senelik degilmiydi? herhalde zaten su tarihe kadar butun parasida odenmistir. duyumlarima gore seneye de mehmet okur geliyomus.

10ur dedi ki...

puhaaaa senin amerikanyalı duyumcular fena duyum yapmış mehmet okur elbet gelir ama önce seninde dediğin gibi basketbolun kurucularının ekmeğini doya doya yedikten sonra. eee 2yıllık sözleşmeside olduğuna göre en az 2 yıl ileriden gidiyor senin duyumcular :))) eee tabi Uconn'dan utah hakkında haber almak zor olsa gerek hatlar gitmiştir ara sıra :)))

DaMieN dedi ki...

Mehmet Okur mu ? Of günün eğlencesi olmuş resmen :D

onuralpkandemir dedi ki...

dejavu , nedir bahsettiğin moladaki hareketler ? Merka ettirdin , anlatır mısın ?

dejavu dedi ki...

@onuralpkandemir;

Maçın başında başlayıp, en kritik anında tavan yapan ilginçlikler diyeyim kısaca. Molada konuşulanlarla ilgilenmeme, kendi halinde takılma, takım kendi arasında birşeyler konuşurken garip hareketlerini sürdürme, çokça tiye alma vs.:)

onuralpkandemir dedi ki...

@dejavu teşekkürler