25 Mayıs 2010 Salı

G.Saray Basketbol Şubesi İçin Kritik Gün

G.Saray'da bugün yönetim kurulu toplantısı var ve basketbol şubesi için de mevcut durumdaki bulanıklığı giderecek kararların alınması bekleniyor. 29 Nisan'da çoğu sarı kırmızılı taraftar için 'Müjde' niteliği taşıyan bir haberle Cem Akdağ'a resmi teklifin iletildiğini ve başarılı koçun da bu teklifi kabul ettiğini yazmıştım. Ancak aynı yazının son paragrafındaki 'Bütçe artarsa' opsiyonu ve o opsiyonun getirisi olarak Cem Akdağ'dan vazgeçilme ihtimali yeniden hortladı. Kulislerde ciddi şekilde Ergin Ataman'ın adı dolanıyor yine yeni yeniden. Bugünkü yönetim kurulu toplantısının ardından bir şeylerin netleşmesini bekliyor herkes. Şimdilik kulislerdeki mevzu şu: Bütçe artarsa Ataman gelecek, yok artmaz ise Cem Akdağ kalacak.

Bu Cem Akdağ'a yapılan büyük bir haksızlık olur, şayet kulislerde gezinen bu haberler doğruysa. Sen sezon bitince teklifini ilet, koç 'Elbette' desin. Ama sen 1 aydır adamın önüne sözleşme koyma. Sonra da 'Bütçe arttı, yeni koçumuz Ataman' de. Yok ya! Cem Akdağ bu takıma o zor zamanında aslanlar gibi top oynattıysa, büyümüş bütçeyle de oynatır. Kimsenin şüphesi olmasın.

11 Yorum Yapılmış:

tarski dedi ki...

bence gs taraftari cem akdag icin bir
seyler yapmali. vefakar oldugunu gostermeli. zaten akdag hem adam gibi adam hem de atamandan daha iyi antrenor.

Okan dedi ki...

Galatasaray ve Türk Telekom birleşirse takım kesin küme düşer

Bu kadar kötü yönetilen iki şube olamaz dağlara taşlara. Ver bütçe neyse Cem Akdağın eline. Adam seçsin oyuncusunu kursun takımını. Sen napsan Fenerle Efesle başa çıkamazsınki kaç yıllık emek var o takımlarda. Ancak günlük galibiyetlerle avunursun. Örnek alacaklarsa Banvit'i örnek alsınlar. Kötü bir Fener/Efes kopyası olmak için adam harcamasınlar.

brk dedi ki...

anlamadığım şey, bütçe artar ise neden cem akdağ gidiyor.8 kişilik rotasyon ve sınırlı katkılar ile bu basketbolu oynatan biti daha yüksek bütçe ile kimbilir neler yapar diye düşünmüyor yönetimimiz, ergin atamanı düşünüyor. bari erman kunter ne bielyim oktay mahmudi yi falan düşünseler neden ergin ataman. niye e.ataman'ın antipatikliğini üzerimizde toplamak istiyoruz, anlamıyorum...

Cengizhan dedi ki...

saka gıbı bu ergın ataman'da ne var bu kadar? hoca mı yok koca turkıyede buyuk takımlarımızı bu adama emanet edıyorlar. yazık hakıkaten ya

lembo dedi ki...

haldun üstünel'in büyük baskıları var ergin ataman için.. futboldaki bombaları(!) bitti, şimdi basketbola başladı.. in haldun, we trust tabi..

onur dedi ki...

Hiç sanmıyorum bütçenin artacağını. Jasaitis ve Evren'i neden bıraktık o zaman? "Bütçeyi arttıracağız, Ataman'ı ve gidenlerden daha iyi basketbolcuları getireceğiz" diye düşünen biri varsa GS basketbol şubesinde embesildir diyeceğim ayıp olacak...

onur dedi ki...

Jasaitis ve Evren'i niye bıraktık o zaman? Palavra bence bütçe filan artmaz...

basketçi dedi ki...

cem akdağ'ın koç olarak atamandan ne eksiği var??

Adsız dedi ki...

şu kulis diyorsunuz ya haberlerde nereleri o kulisler bi ara biz de gidelim belki denk geliriz kulislerde gezinen haberlere

Gurcay dedi ki...

Kapanmazsak Galatasaray bize en büyük kıyağı Ataman'ı elimizden alarak yapar. Hadi hayırlısı!! :))

CaRtMaNtR dedi ki...

Ataman geleceğine şubeyi kapayalım daha iyi olur. Hem camianın içinde olan hemde geçen sene en zor zamanda taşın altına elini sokan hocaya böyle bir saygısızlık yapılmamalı.

Birde bütçe artsa ne değişecek bir senede kafaya oynayan takım olmak bu lig gibi az şampiyonluk adayı olan bir ligte bile kolay olmayacaktır. Cem Akdağ belli bir sürede kafasındakileri gerçekleştirecek bir ortam ve orta karar bir bütçe verilmesi daha sağlıklı olacaktır.