27 Mayıs 2010 Perşembe

Hoşgeldin G.Saray Medical Park

G.Saray Spor Kulübü anlaşmalı sağlık kuruluşunu değiştirdi, artık Acıbadem ile değil Medical Park ile çalışacaklar. Yarın saat 10:30'da resmi imzalar atılacakmış. Yalnız anlaşma sadece bununla da sınırlı değil, Medical Park hem kadın basketbol takımına hem de kadın voleybol takımına ana sponsor oluyor. Artık G.Saray'ın kadınları hem basket hem de voleybolda 'G.Saray Medical Park' adıyla yarışacaklar. Gazetelere bulunmaz nimet. Voleybolda ezeli rekabetin aynı zamanda sağlık kuruluşları arasında da bir rekabet teşkil ettiği detayını bolca kullanırlar artık. Bir de insan düşünmüyor değil, Trabzon'a sponsor olurken 'Medical Park Trabzonspor', G.Saray'a sponsor olurken 'G.Saray Medical Park'. Türk insanı detaycıdır. Zaten hali hazırda Trabzonspor forumlarında sıkça konuşulan bu konu, bugünden sonra iyice alevlenecektir.

19 Yorum Yapılmış:

tozasor dedi ki...

Acıbadem'in sponsorlukta verdikleri kadar vereceklerini sanmam Gs'ye.. Neticede M. Ali Aydınlar çok iyi bir Fenerbahçeli aynı zamanda..

saLsa dedi ki...

@ tozasor

Orası kesin canım, M.Ali Aydınlar'ın yaptığı sponsorluktan öte bir şey. Bambaşka.

saLsa

exclusivefor80 dedi ki...

karşıyaka arkas geliyor..az kaldı...

KskHyTr dedi ki...

İnşallah arkasın sponsorluğu sadece voleybol takımı ile sınırlı kalmaz...

Utku61 dedi ki...

Bu konuda acilen Trabzonspor Yönetiminden haber beklenmekte!

unknown dedi ki...

İsim önceliği sponsorluktaki payla alakalıdır bence.. Muhtemelen Trabzonla yaptıkları anlaşmada daha fazla parayı medikal park verdiği için ismi önce geliyodur..

KskHyTr dedi ki...

Çokta önemli bir olay değil isim öndeymiş sondaymış...Sponsor ismi önde olunca trabzon küçülmüşmü oluyor?? Bunu gurur meselesi yapıyor insanlar gereksiz yere... Sonucta herkes o takımın trabzona ait olduğunu biliyor aynı şey ülkerin sponsor olduğu kluplerdede yaşandı karşıyakadada yaşandı... Sonucta seneler sonra ne ülkeri hatırlancak ne medikal parkı ne pınarı bu başarı kluplerce paylaşılcak... Sponsorların parasını alıp sonra onlar yokmuş gibi davranma olayı hastalık haline geldi ülkede çoğu klup uluslarası standartların altında mali yapıya sahip avrupada mücadele etmek için lisans bile alamaz halde(3 büyükler dahil federasyon 2 senedir erteliyor yönetmeliği uygulamaya sokmayı) ama ismimiz önde olsun derdindeler...

Kapkan dedi ki...

forumlarda geçen para miktarı 8 milyon dolar olarak geçiyor.
yani acıbadem den daha fazla bir destek galiba.
bu antlaşma seneye çok güçlü Gs bayan voleybol takımının da geleceğinin göstergesi olacak. ayrıca bayan basktbol takımı fowles- augustus'tan sonra bu destekle çok sağlam 2 avrupalı alacak. young eğer Türk pasaportu alırsa(sorun var deniliyor) eurolegue nin en büyük adaylarından birisi Galatasaray Medical Park olacaktır.
diğer yandan kims ebunu Fb ülker ile karıştırmasın o bir birleşmeydi.

Legend dedi ki...

8 milyon dolar olarak göörünen anlaşmada parayı 8 milyon dolar olarak gs kulübü alacak ve tahminim el altından futbola aktarılacak..
Legend..

tozasor dedi ki...

Adnan Polat'ın işi gücüyok 8 milyon bulmuşken bunu amatör branşlara aktaracak.. Oldu abi..

animal-instinct dedi ki...

Arkdaşlar yanlış bilgilendirmeyle çok kolay gaza geliyoruz :) Doğru olan sponsorun başa yazılmasıdır. (Pınar Karşıyaka, Arkas St Joseph, Torku Selçuk Üni, Benetton Trevisu, Kinder Bologna vs..) Ama 3 büyük kulübün tüzüğünde "kulübün önüne başka bir isim gelemez" maddesi olduğundan kulüp adından sonta yazılıyor. Trabzonspor'da böyle bir amdde yok demek. Çok abartılacak birşey değil..

tozasor dedi ki...

Bu arada Medical Park'ın çok büyük devlet ve cemaat destekli bir kurum olduğunu da belirtelim.. Bakalım Gs'li arkadaşlar bunu tartışacak mı içlerinde..

Arkasında hükümet ve Pennsylvania'da üs kurmuş ünlü cemaatimiz var:)

Özel hastanelerin SSK ile bağı kesilirken Medical Park'a bu konuda hiçbir kısıtlama getirilmedi..

KskHyTr dedi ki...

Heralde kesilmez ssk ile bağı... bildiğim kadarıyla başbakanın eşi ortak o hastaneler zincirine... bir kaç arkadaşım çalışıyor istanbul şubesinde gayet iyi rakamlar veriliyor maaş olarak... Değirmenin suyu gelecek bir yerlerden:) Yeri gelmişken vatandaş tam gün yasa tasarısıyla kendilerine iyilik yapıldığını sanıyor halbuki bu bir takım özel sağlık kuruluşlarının tekel haline gelmesi için yapılmış bir tasarı yakın gelecekte devlet hastaneleride özelleştirilecek devlet sağlık harcamasımı yaparmış denilecek vatandaşın kırpılmış maaşları daha da eritilecek...

dfn05 dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
dfn05 dedi ki...

bu kadar kötü yönetilen baska bir kulüp yok ya türkiyede .. yöneticilerimizin hiçbirinin galatasaraylı oldugunu düşünmüyorum .. 8 milyon doları bayan takımlarına kullansalar o kadar iyi olur ki .. hele dünya sampiyonasından sonra basketbolun dolayısıyla diğer sporlara ilginin artacagını da düşünürsek ..

Legend dedi ki...

dfn05

gerçekten fenerbahçeli olmak istiyorsan ben sana seve seve yardım ederim hasta bir FENERBAHÇELİ olarak...

Legend..

dfn05 dedi ki...

onun bir kinaye oldugu anlasılmıyormus uyardıgın için tesekkürler fenerli arkadas sildim iğrenç yorumumu..

Legend dedi ki...

aaa estf. ne demek igrenc yorum sen kendin yazmıssın gs li olmaktan utanıyorum tarzında hıncal uluçun söyledikleriyle özdeş cümleler :))

Kapkan dedi ki...

yıllık 8 milyon dolar. 5m usd bayan basketbola 3m usd baan voleybola aktarılacak. iki yıl için toplam 16 milyon dolar. +2 yıl opsiyonu ise başarı halinde dahada artacak.
hayırlı olsun umarım iyi kullanılır bu paralar.