7 Mayıs 2010 Cuma

Simas Jasaitis Malaga'da

Giderayak verdiği son röportajda sinyali yollamıştı zaten. Kalmaya pek niyetli gözükmeyen Simas Jasaitis, önümüzdeki sezon için Unicaja Malaga ile anlaşmış. Burada başarılı bir sezon geçirdikten sonra yeniden ACB'e dönme isteğini anlayışla karşılamak lazım. İki yıl üstüste sarı kırmızılı formayı giyme ihtimali bulunan aday sayısı üçe düşmüş oldu böylece. Washington'un şimdilik sadece play-off'lar için anlaştığını düşünerek yazıyorum tabii. Bakalım kalan üçlüden Sheron Mills'in rekoruna ortak olan bir isim çıkabilecek mi?

13 Yorum Yapılmış:

Erdem Karakuş dedi ki...

Galatasaray'da sanırım 2001-2002 sezonunda oynayan zenci bir oyun kurucu vardı. Kıbrıs Rum Kesimi'nden almışlardı, maç başına 30-35 sayı atıyordu. Kimdi o adam biliyor musunuz?

timek1988 dedi ki...

senin için araştırıp baktım o zamanlar galatasaray kadrosunda olan yabancılar şu isimlerden meydane geliyordu: Lee Matthews,Chris Herren ve David Moseley'di. ama senin söylediğin sayı anlamında ilk yazdığım adam.

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Attığın üçlük,Zıpladığın ribaunt, yolun açık olsun Jasa....

norton dedi ki...

Keşke kalsaydı [kalabilseydi] Galatasaray da ... müthiş bir sezondan sonra elimizden kaçırmamız kötü oldu yerine daha iyi bir oyuncu alınacağına inansam bu kadar üzülmezdim...

Sinan dedi ki...

kalması mucize olurdu zaten...

Fanatik Basket dedi ki...

@Erdem Karakuş
2001-02'de oynayan zenci ve skorer bi oyun kurucu yok. Oyun kurucu olarak Chris Herren var ama o da hem beyaz hem de o kadar skorer bi adam değildi.

2000-01'de oynayan Brian Tolbert vardı, seneyi yanlış hatırlıyor olabilirsin. 23.9 sayı ortalamasıyla oynamıştı. tolbert, daha sonra 03-04'te karşıyaka'da da oynadı ama aynı performansı gösteremedi.

dawkins dedi ki...

Salsa kaynak belirtmemişsin, sana yapıldığı zaman kızıyorsun, tıpkısının aynısını yapmışsın :)

Kaynak:gsbasket.org

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Daha eskilerden Corey Gaines var ;-) iyi oyuncuydu.

dejavu dedi ki...

@dawkins;

Haberin kaynağının bizzat bilgisi var hocam.Sevgi&saygı..

Çağlar

dawkins dedi ki...

@Dejavu
Gsbasket'e yazıldıktan sonra koyduğun için ordan alındığını düşünüyorum.

saLsa dedi ki...

@ dawkins

Haberi yazan dejavu, öncelikle burada bir fikir birliğine varalım. GSBasket'e de o yazmıştır belki kimbilir. Ama zaten haberin kaynağının bizzat haberi var yazmış Çağlar. O ne yazıyorsa doğrusu odur. Burada kaynak göstermeden birşey kullanmamaya özen gösteriyoruz. Resim de olsa, yazı da olsa, haber de olsa, yazıyoruz kaynağı. Çünkü bu bizi küçültmez yüceltir.

saLsa

Kapkan dedi ki...

Jasa iyi oyuncuydu.

onur dedi ki...

TBL'e fazlaydı zaten...