4 Mayıs 2010 Salı

Sylvia Fowles Galatasaray'da

Uzun süredir gündemdeydi Fowles ismi. Yeni sezonda bayan basketboluna yapacağı yatırımları arttırma kararı alan ve bu yolda ilk adımı Diana Taurasi ile atmak isteyen Fenerbahçe yönetiminin aklındaki ikinci isimdi Amerikalı uzun oyuncu. Ezeli rakibinin bu atağına karşılık vermek isteyen Galatasaray'ın da bu transfer için devreye girmesinin ardından Fowles'ı önümüzdeki sezon Türkiye'de izleyeceğimiz kesinleşmişti aslında. Sadece giyeceği formanın rengi belli değildi. Geçtiğimiz hafta Rusya liginde sezonun tamamlanmasının ardından Wnba sezonu öncesi kararını vermesi bekleniyordu Fowles'ın. Bayan basketbolunda smaç basabilen ender oyunculardan biri olan Fowles'ın tercihi Galatasaray yönünde olmuş. Önümüzdeki sezon sarı kırmızılı formayı giyecek Fowles kimdir, nedir diye merak edenleri şöyle alalım. Sarayın Sultanları'ndan kardeşim Aras, güzel bir tanıtım yazısı yazmış Fowles hakkında.

Eurocup zaferinde başrolde yer alan ve saha dışındaki sempatikliği ile taraftarın sevgilisi haline gelen Seimone Augustus da bir sezonluk aranın ardından yeni sezon için yeniden Galatasaray ile anlaşmış. Oldukça forma başladığı sezonun başında çapraz bağlarını kopardığı için bu sezon Avrupa'yı pas geçmişti Seimone. Onu yeniden Türkiye'de izleyecek olmak büyük şans bizler için.

6 Yorum Yapılmış:

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Galatasaray neler yapıyor..

Lebowski dedi ki...

Nam-ı değer dejavu Sn. Torun'un gelmesi ile bu blog gs.org'a döndü, saygılar & sevgiler

Sarp dedi ki...

Evet, Sylvia Fowles ve Seimone Augustus'la anlaşmak ancak Galatasaray'ın resmi sitesinde yer bulabilecek önemde. Bayan basketbolu mu ıyyyy, iğrenç.

Çok ayıp ettiniz sevgili Çağlar ve Anıl Bey. Esefle kınıyorum.

Ali dedi ki...

LEbowski eskidende fb.org'u andırıyordu o daha çok hoşunuza gidiyordu değilmi,Derdiniz Fb org gibi bir blog kurmaksa Maraton'cular diye bir blogda sen aç,amacımız tarafsız bir blog okumak o da bazı dengelerin sağlanmasıyla mümkün...

Kapkan dedi ki...

Duyduğumuza göre Galatasaray birde ab pasaportu olan 1 numara arıyormuş Sophia yı Türk vatandaşlığına geçireceğini ve Işıl'n da iyileşmek üzere olduğunu düşünürsek Sağlam hatta baya sağlam bir kadro oluşuyor gibi. hadi bakalım hayırlısı eurolegue gelir belki nedne olmasın.

Lebowski dedi ki...

@ ali

Sn. Ali Bey,

Burasının kişisel bir blog olduğunun sanırım ikimiz de farkındayız. Kişisel olduğu için denge sağlanması vb. gibi durumların yazarların problemi olduğunu düşünmüyorum. Ben sadece gelinen nokta itibarıyla gs haberlerin yüksek düzeye ulaştığını düşündüğümü söyledim. bu da blog sahiplerinin tercihidir ve bizler de saygı duymak zorundayız.

Ayrıca üslubunuza da yumuşatırsanız daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim.

Herkese iyi hafta sonları...