8 Haziran 2010 Salı

A Milli Takım Aday Kadrosu Yarın Açıklanıyor

Ev sahipliği yapacağımız 2010 FIBA dünya Şampiyonası için belirlenen A Milli Takım aday kadrosu yarın (9 Haziran Çarşamba) saat 12:00'da açıklanıyor. Bogdan Tanjevic yönetiminde her aday kadro açıklanışından sonra birtakım polemikler yaşandı bilindiği üzere. Bakalım yarın ne ile karşılaşacağız? Var mıdır bir sürpriz beklentiniz?

9 Yorum Yapılmış:

ako dedi ki...

Kerem Tunçeri
Engin Atsür
Barış Ermiş
Ender Aslan
Sinan Güler
Ömer Onan
Evren Büker
Hidayet Türkoğlu
Cenk Akyol
Ersin Görkem
Ersan İlyasova
Cevher Özer
Kaya Peker
Kerem Gönlüm
Ömer Aşık
Semih Erden
Oğuz Savaş

salih dedi ki...

mirsad türkcan kesinlikle bu takım içinde yer almalıdır.

sylvesterr80 dedi ki...

Furkan Aldemir'in yer alması gerekiyor bence, belki tecrübe sıkıntısı yaşayabilir ama TBBL'deki havasını yakalayabilirse olumlu işler yapabilir.
Hem uzun hem hızlı işte daha ne :)

tuncer beyribey dedi ki...

Bu kadar oyun kurucu sıkıntısı yaşarken, Barış ermiş ya da Hakan Köseoğlu çağrılmazsa hakiki ayıp olur...

Cengizhan dedi ki...

Mirsad olmalı bence. Ömer Aşık olacak mı? onu merak ediyorum ben

and1 dedi ki...

mirsad olmali, baris ermis le beraber, ama yine bir kac surpriz yapar tanjevic, ..omer asik formsuz oldu icin bence alinmamali, bakarsiniz tanjevic asim parsi alir!!!!!

veya trabzonun yeni transferi mutlu demir gelir;.

silahsız kuvvet dedi ki...

Tanjeviç'in vazgeçilmezi Fatih Solak yine olacak mı ben onu merak ediyorum. Furkan 12 kişilik kesin kadroda olmalı. Birkan Batuk da geniş aday kadroda yer alabilir. Mehmet Okur'un yokluğunda uzunlardan Ömer Aşık, Kerem Gönlüm, Kaya Peker gibi ismlerden hangilerinin seçileceği yada seçilmeyeceği epeydir benim bile kafamı kurcalayan bir konu.

dfn05 dedi ki...

ya mirsad keske olsa ya neden çağırılmıyo anlayabilmiş degilim yazacaktım ki herkesin benim gibi düşündüğünü görünce cok mutlu oldum bu kadar hırslı sadece kazanmak icin oynayan yüreğini ortaya koyan bi oyuncuyu sırf semih gibi oguz gibi gençlere!! yer vercem diye kadro dısı tutmak haksızlık ya o zaman ömer onan da olmasın keremlerde vs vs umarım bu sene olayın ciddiyeti ve mirsadın belki de son kez kendi ülkemizde bu gururu yasaması ona borcumuz diye düşünür tanjevic ... bu arada ömer aşıkın olmaması gibi bir ihtimal yok çünkü baska boyu dışında extra özelliklere sahip uzunumuz yok .. ( kerem gönlüm ve mirsad dısında)

kenz dedi ki...

Kerem Tunçeri
Ender Aslan
Hakan Köseoğlu
Ömer Onan
Sinan Güler
Hidayet
Ersan
Mirsad
Kaya
Semih
Oğuz
Ömer Aşık

Benim 12 kişilik kadrom bu olurdu.

Serkan, Tutku, Engin, Evren, Cevher, Ermal, Furkan da geniş kadroda bulunacak diğer isimler olurdu.