17 Haziran 2010 Perşembe

Aliağa Petkim'den 4 Yeni Transfer

Geçtiğimiz sezonun kadrosundan sadece İlkay Okay ve Kaan Üner'i takımda tutma kararı alan Aliağa Petkim teknik ekibi, Mayıs ayı içerisinde Erdem Türetken ve Levent Bilgin ile sözleşme imzalamıştı. Öncelikle yerli kadroyu oluşturmak isteyen İzmir temsilcisi ligden düşen Kepez'den Barış Güney, Darüşşafaka'dan Polat Kaya ve Altar Tunçkol'un yeni sezonda başında yer almayacağı Antalya BŞB'den Önder Külçebaş ile sözleşme imzaladı. Yabancı oyuncu transferinde ise daha önce Aliağa forması da giymiş olan, Banvit ve Darüşşafaka kariyerleri ile ligimize yabancı olmayan Darlon Lamar Johnson ile ön sözleşme imzalanmış. Bir terslik olmadığı taktirde o da yeni sezonda Aliağa forması giyecek isimlerden biri olacak. Halil Üner ile Daçka forması altında beraber çalışmışlığı vardı kendisinin. Buradan bakıldığında geçen yıl epey bir sıkıntı yaşanan yerli rotasyonda da ciddi bir zenginlik elde etmiş olduğu gözüküyor Aliağa'nın.

3 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

Hayret kaan üner takımda kalmış ne kadar şaşırdım bilemezsiniz:)) Bu arada sitenin eski ve bence daha güzel görünümüne dönüş olmuş sanırım... Bazı resimler gözükmüyor google kaynaklı bir sorun sanırım...

KEREM dedi ki...

2 üçlük atan adam alır Halil Üner girerse üçlükler kazanır girmezse rezil olur :)

mustafa dedi ki...

Halil Üner yine topladı Kepezdeki oyuncuları. Aliağanın sonuda Kepez gibi olmasında. Malum o takımı kurup bir dünya para harcatanda oydu ya :)