29 Haziran 2010 Salı

Andrew Wisniewski Efes Pilsen'de

İlk olarak Rakocevic fısıldamıştı haberi, resmi site de daha fazla bekletmeden açıkladı. Andrew Wisniewski yeni sezonda Efes Pilsen forması giyecek. Malum sebep dolayısıyla bir yıllık olarak atılan bu imzayı, Kerem Tunçeri & Ender Arslan ikilisinden birinin takımdan ayrılması olarak da yorumlamak gerekecek sanırım. Ya da bu sezon deneyimlediğimiz altı yabancılı rotasyonun bir parçası olacak Amerikalı oyuncu. Sıradaki hamleler neticesinde görebileceğiz bunu. Yeni koç, yeni sistem ve çoğunluğu yenilenmiş bir kadroyla sezona başlayacak Efes Pilsen'de kadroya katılan ilk yabancı oyuncu Wisniewski oldu böylece.

8 Yorum Yapılmış:

Cengizhan dedi ki...

oyuncuyu tanıtacak mısınız :)

ako dedi ki...

Murat Murathanoğlu sevmez bu oyuncuyu. Maccabi için yetersiz diyordu geçen sene.

Afrasyab dedi ki...

Kerem Besiktasa gitsin chatman 2 numara gecer hucumda daha serbest olur. Cuneyt ve mustafa yedekler onlari . 3 numarayi serhatla bekir idare eder . Ihsan Yalcin da kadroya derinlik ve sertlik katar . Baynes + 4 numara de 5 de de idare edebilen ( baynes'in 4 dakika da 5 faul yapma potansiyeli oldugu icin) bencte oturmayi sorun yapmayacak bir yabanci ( flecer kalsa iyi olurdu )

Besiktas bunlari yapsin paralari da fazla geciktirmeden odesin gene yari final oynar en azindan

ender ve andrew final4 icin biraz hafif kalir gibi. smith gittigine gore efes pilsen rakocevice endeksli olacak onumuzdeki yil anlasilan

Kapkan dedi ki...

bu oyuncuyu tanımıyorum ama efes pilsen gibi bir takımdan daha üst düzey bir guard almasını beklerdim. nedense naumoski döneminden beri efes pilsen iyi bir guard alamadı.

Ömer dedi ki...

Kerem'e Ispanya'dan teklif vardi sanirim, belki oraya gider.

Afrasyab dedi ki...

Kerem benim kafamda kurguladigim bir fantazi pek ihtimal vermiyorum Besiktas'a gelecegine

koray dedi ki...

Mevcut yabancı sınırlamaları evam ediyorsa Efes yerli oyuncu göndermez asla.Bu transferin de 6. yabancı olarak yapılmış olma olasılığı hiç az değil.Hatta bana kalırsa muhtemelen öyle.

RAko,Thorton kaldı NAchbar kalacak deniyordu (kalmazsa bir kısa forvet almalılar ).Üç yabancı etti .Elde uzun Kerem ve Dudley var. İki uzun da oraya . 5 yabancı etti.

Wisniewski 6. olur mevcut durum değişmezse ligde kadroya girmez.

M.Halis dedi ki...

Polonya asilli Amerikalılarin gururlarindan, Mike Krzyzewski'nin akrabasi olma ihtimali olan bu oyuncumuza EFES Basketbol'a hosgeldin diyoruz.