21 Haziran 2010 Pazartesi

Antalya BŞB Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Bilindiği üzere basketbolun Antalyaspor bünyesi altında faaliyetlerine devam etmesi için yapılan görüşmelerde Antalyaspor’un bu sene için bu yükü taşıyamayacağı fikrinin oluşması üzerine Antalya Büyükşehir Belediye geçen senelerde olduğu gibi devam etme kararı almıştı. Antalya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü çalışmalarına kaldığı yerden başladı. Yeni sezon çalışmalarını hızlandıran Antalya Büyükşehir Belediye’de yönetim kurulu yeni sezon için bütçe belirledi.

Kulüp Başkanı Recep Tokgöz yaptığı açıklamada, “2010-11 sezonu için çalışmalarımıza devam ediyoruz.Geçtiğimiz sezon maddi anlamda yaşadığımız zorlukların tekrar etmemesi için ben ve yönetim kurulu üyelerimiz yeni kaynaklar yaratmak için sponsorluk ve reklam çalışmaları yapıyoruz. Ben,Tamer Kavasoğlu ve Mehmet Şengül’le birlikte teknik ekip çalışmaları için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.Önümüzdeki günlerde anlaşma yapacağımız isimleri kamuoyunun bilgisine sunacağız.Yeni sezonda ücretleri günü gününe ödemek yönetimin temel prensibi olacaktır.”

Ayrıca Tokgöz, bugüne kadar vermiş oldukları hizmetler dolayısı ile başta Altar Tunçkol olmak üzere tüm teknik ekibe Antalya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü adına teşekkür etti.

Henüz Yorum Yapılmamış