26 Haziran 2010 Cumartesi

Antalya BŞB'nin Yeni Koçu Ahmet Kandemir Oldu

Perşembe günü yapılan görüşmelerden sonuç çıkmamıştı ama az önce öğrendim iş bitmiş, 1 yıllık anlaşma sağlanmış. Geçen sezon Mersin BŞB'den ayrıldıktan sonra sezonun son kısmını evinden izleyen Ahmet Kandemir yeni sezonda Antalya BŞB'nin koçu olacak. Hem koça hem de takıma hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz. Salsabasket özel haberidir.

5 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

geçen sene mersin'de yapamadığını yapar ve Antalya'yı TB2L'ye taşır :)

fuat dedi ki...

Dogan ve surekasinin yapamadigini yapar ve butceyi delmeden, kulubu batirmadan takim kurar :)

Adsız dedi ki...

sevgili fuat bu söylediklerini mersin'de neden yapamadı acaba ? bırak o senenin bütçesini bir sonraki sezonun bütçesinden yiyerek denemeye gelenlerle beraber 12 yabancı oyuncu getirerek mi yapacak bu işleri... atma ya din kardeşiyiz

sylvesterr80 dedi ki...

Antalyadaki yerli kadrosu çok yetersiz, henüz transferde yapmadılar, takımın durumu yine yabancılara kaldı gibi gözüküyor.Bakalım hayırlısı olsun..

Adsız dedi ki...

Antalya'da bu sene işler zor. geçen sezondan türk ve yabancı oyuncuların tamamına ve menajerlerine borçlar var. bu durumda antalya şu anda menajerlerin kara listesinde. ahmet kandemir'in kankası olan biri izmirli gazeteci (kendini menajer sanan) diğeri de bayan basketbolu menajeri kişiler hariç kimse oyuncu vermeyecektir.