10 Haziran 2010 Perşembe

Aydın Örs Yeniden F.Bahçe Ülker'de

Efsane yeniden sarı lacivertli camiada. Teknik patron olarak herşeyin başına geçiyor basketbol şubesinde. Erkek takımının tabii. Üstyapısıyla, altyapısıyla herşeyin sorumlusu olacak. Medical Park Trabzonspor ile imza aşamasına kadar gelen tecrübeli basketbol adamının bordo mavili camiadan istediği sürenin arkasında da Aziz Yıldırım ile olan görüşmeler yatıyordu demek ki. Öğlen G.Saray'ın elinden kapılan Stoch'dan daha sevindirici bir gelişmedir bu herhalde sarı lacivertli taraftarlar için. Zira Örs'ün yakışıksızca gönderilişinden sonra ben dahil birçok basketbolsever tepkisini ciddi bir biçimde koymuşlardı ortaya. Tabii Trabzon kanadında da büyük bir üzüntü olacaktır ister istemez. Şimdi F.Bahçe Ülker'de koç ve menajer konuları kaldı geriye. Harun Erdenay'ın durumu 1-2 güne netleşecek, o planda bir değişiklik olmayacaktır diye düşünüyorum. Koç konusunda ise Neven Spahija uzak ara çekmiş durumda diğer adaylara göre. Ama Aydın Örs'ün de fikri önemli tabii bu noktada. O da onay verirse, zaten bitecektir iş.

9 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

aydın örs'ün dönüşü hem türk basketbolu için, hem de kendisine yapılan vefasızlığın telafisi açısından doğru bir hamle oldu bence.

coach olarak ertuğrul erdoğan takımın başında kalabilir bence, final serisinde ergin ataman'dan kötü bir coach olmadığını kanıtladı.

Ahmet Karadag dedi ki...

Vatana, millete hayirli olsun :) Bence FBÜ adina cok iyi bir hamle. Aydin Örs ile uzun vadeli calismaya sabir gösterebilirlerse, özellikle altyapida cok basarili olabilirler. Böylece sadece FBÜ degil, ayni zamanda Türk basketbolu da faydalanir.
Ancak Aydin Örs'ün gösterebilecegi tavizsiz tavirlari kulüp yönetimi ve/veya gelecek yeni coach ile sürtüsmelere neden olabilir... demedi demeyin :)

Okan dedi ki...

aydın örs değil basketçi insan yetiştirsin sadece gene herkesden çok faydası olur memlekete

mükemmel insan mükemmel koç

hoşgeldin

Cakivu dedi ki...

öncellikle bu haberden dolayı çok mutluyum bir fenerli olarak, mahmut uslunun istifası zaten bir işaretti yeni yapılanmanın temel taşı da aydın örs ile başlamış oldu Fenerbahçe için çok önemli bir hamle olacaktır.

Sercan dedi ki...

Yeniden hoş geldi. Bu sene tüm branşlarda çok mantıklı işler yapıyor gibiyiz, en azından şimdilik =)

Adsız dedi ki...

Konu ile ilgisi yok belki ama, A Milli Takımımız'ın devşirme olayına dair bir yazı:
Şu Devşirme Mevzusu

GÜRAY İŞDAŞ dedi ki...

Herkese merhaba;Trabzonspor Aydın Örs'ten haber beklediği sıralarda,burada çıkan posta aşağıdaki yorumu yazmıştım ve dedğim de aynen gerçekleşti.hem haklı çıktığıma hem de Aydın Örs'ün geldiğine çok sevindim.O yorumum aşağıda:
GÜRAY İŞDAŞ dedi ki...

Sayın Aydın Örs'ün 2 hafta süre istemesi ve beklemede olması,bana Fenerbahçe'nin bir proje ile kendisine gelebileceğini düşünmesi gibi geliyor.En azından bir Fenerbahçeli olarak ben böyle olmasını istiyorum:)Sevgiyle kalın...
01 Haziran 2010 23:05

Gurcay dedi ki...

Stockholm Sendromu

solo dedi ki...

Ganser Sendromu