17 Haziran 2010 Perşembe

Banvit Antonio Graves İle Anlaştı

2 sezon önce G.Saray Cafe Crown forması giyen ve oldukça başarılı bir yıl geçiren Antonio Graves, geçen yıl Euroleague takımlarından Cibona Zagreb ile başladığı macerasını İsrail’in Hapoel Holon takımında sonlandırmıştı. Orhun Ene’nin isteği üzerine kadroya katılan Graves, Banvit kadrosundaki 4. yabancı (Lance Williams, Keith Simmons ve Chuck Davis’ten sonra)

oldu. Yazmaktan yorulduk belki ama ciddi anlamda doğru işler yapılıyor Bandırma’da. Güzel de bir takım kuruluyor yine. Anlaşılan en az bu yıl kadar başarılı bir sezon daha bekliyor onları.

4 Yorum Yapılmış:

KEREM dedi ki...

Anıl veya Çağlar,
Hangi oyuncunun Avrupa vatandaşlığı var bunların içinde.

Yalnız fena kadroları oldu. Ucuzundan 1 yerli daha alabilirlerse geçen seneden daha güçlü olurlar.

dejavu dedi ki...

Chuck Davis, Azeri olmak üzereydi en son. :)

Orhun Ene önderliğinde foğru işler yapmaya devam ediyor Banvit..

Çağlar

Theodarak!$ dedi ki...

banvit bu sene geçen seneye göre çok daha ii kadro kurdu...
Barış Ermiş-Barış Özcan-C.Davis(azeri:D)-L.Williams-A.Graves-Keith Simmons-Mutlu Akpınar-Bora Hun Paçun-Yiğitcan Turna-İbrahim Yıldırım-?-?

şu an 12 kişilik kadronun 10'u belli..bir uzun oyuncu birde kısa forvet alarak transferi kapatır banvit..uzun oyuncu olarak dudley(ersin dağlı) ile ilgileniyorlarmış ne kadar doğru bilemiyorum..hatta dudley ile lance williams'ın çok yakın arkadaş olduklarını bu yüzden dudley'nin banvite gelme ihtimali çok yüksekmiş.. forvet olarak bekir diye biliyordum ama yalan habermiş..bekir banvite cuk diye oturdu..bakalım bekirden daha iyi bir Small forvet bulabilecekler mi??

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Çok doğru yolda Banvit yeni Ülker,Tofaş olma yönünde hızla ilerliyor.