19 Haziran 2010 Cumartesi

Bekir Yarangüme ve Mustafa Abi de Beşiktaş'ta

Cüneyt Erden ve Serhat Çetin transferlerini bitiren Beşiktaş Cola Turka, Telekom'un tamamen boşalttığı kadrodan Bekir Yarangüme ve geçen yılı İTÜ'de geçiren Mustafa Abi ile de anlaşarak yerli kadrosunu ciddi anlamda takviye etmiş oldu. Bekir ile birçok kulüp ilgileniyordu, bunların içinde G.Saray Cafe Crown da vardı ama onun tercihi eski takımı Beşiktaş Cola Turka oldu. Tıpkı eski takımlarından biri olan Beşiktaş'a geri dönen Mustafa Abi gibi.

6 Yorum Yapılmış:

Kapkan dedi ki...

bence yaşından dolayı GS, bekir'i almak istemedi. Beşiktaş'a gitmesinin sebebini böye değerlendiriyorum.

KEREM dedi ki...

Yaşından dolayı almak istemese hiç anlaşmak istemezdi sonuçta yaşı bilinen birşey değişken ya da sonradan ortaya çıkmış birşey değil ki.

Muhtemelen oynama garantisi ve garanti olmasa da daha yüksek ücret önerisi almıştır :)

Son olarak Cevher kalırsa ve Dudley falan gelirse Beşiktaş iyi yabancılarla çok sağlam olur.

Ömer dedi ki...

Bize karşı oynadığı çoğu maçta coşardı Bekir. Yerli rotasyonu için iyi hamle. Mustafa Abi de kreması oldu bu iyi hamlenin.

Chatman ile yola devam edilecekmiş galiba.

basketçi dedi ki...

http://naumoski7.blogspot.com/2010/06/manute-bol-oldu.html
manute bol öldü :(

basketçi dedi ki...

mustafa abi ne zaman bjk forması giyse mükemmel oynamıştır
siyah beyaz yarıyor sanırım

10ur dedi ki...

beşiktaş hakikaten çok iyi bir yerli oyuncu kadrosu oluşturmayı başarmakta ancak anlamadığım şey her yıl beşiktaş oyuncularının paralarını alamadıkları aşikar iken bu oyuncuların beşiktaş kadrosuna katılmayı tercih etmeleri hele ki bu geçen yıl hat safhaya çıkmış iken ve cevher gibi oyuncular paramı alamadığım bir klüpte kalmak istemiyorum açıklaması yapmışken. sonuç olarak bence bizde profesyonellik anlayışı hala düşük seviyede gibi geliyor. neyse beşiktaş yine paraları ödemekte çok ama çook geçikecek oyuncular yine antremana çıkmayacak ama önümüzdeki yıl yine tonla pyuncu beşiktaş ile anlaşmış olacak. umarım beşiktaş sn. demirörenden olanca hızıyla kurtulurda daha profesyonel bir yönetimde güçlü ama aynı zamanda mutlu bir kadroya sahip olur