1 Haziran 2010 Salı

Cevher Beşiktaş'tan Ayrılmak İstiyor

4 yıldır Beşiktaş Cola Turka forması giyen Cevher Özer artık ayrılmak istiyor. Yaşanan maddi sıkıntılardan ötürü bu karara varan 27 yaşındaki oyuncunun hem yerli hem de yabancı piyasadan birçok alıcısı var. Hatırlarsanız Medical Park Trabzonspor Cevher için bir ara 'Bonservissiz alabilir miyim' diye nabız yoklamıştı ancak Beşiktaş kulübü bir miktar parayı hesaba yatırarak oyuncusunun serbest kalmasını engellemişti. Serkan Erdoğan'lı Alicante'nin ilgilendiği yazılıyor, doğrudur ama orası olmayacak gibi sanki. Başka seçeneklere yönelebilirler.

8 Yorum Yapılmış:

bahadır dedi ki...

cevher sonuna kadar haklı 4 senedir bir kere bile zamanında alamamıştır ki parasını.hiç bir plan program olmayan klüpte kalcağına gitsin,kurtarsın kendini:)

Feyy dedi ki...

Bu sene oyunundan belliydi zaten mutsuz olduğu.
Haklı haksız bilemem ama yolu açık olsun.

asist time dedi ki...

Anıl bu haberi yaparken Cevher ile birebir bir gorusme mi yaptın yoksa manejerinin ifadesi mi ??

saLsa dedi ki...

@ asist time

Menajeri iletti Cevher'in görüşlerini.

saLsa

dfn05 dedi ki...

@salsa

anıl bey ömer aşıkın durumuyla ilgili birsürü haber çıktı bu konu hakkında birşeyler biliyorsanız karalamanız bizimle paylaşmanız çok hoş olur çünkü suan ortaya çıkan 6 aylık sakatlık sürecinde 1 yıl sözleşme uzar konusu şu son aylarda ömer aşık'ın oynatılmamasının tek sebebinin 6 aylık süre dolsun(ki sakatlıgı 4 ay sürmüştü) ve seneye de fb ülkerin çatısı altında kalsın gibi gözüküyor ki bunun ceza için para istedigi için ihtar çeltigi için falan olmadıgı sonucu çıkıyor ..(gitmek isteyisinin tek sebep oldugunu ortaya çıkarıyor )
oyuncu fenerbahçede kalsın diye yapıldıysa bunlar hem oyuncu için cok hos bi yandan da olası nba kariyerine büyük engel teşkil ediyor .. 2010 öncesi oynayamaması idmansız kalması vs de cabası ..

fb de kalacaksa da umarım bi an önce sorunlar hallolur ve oyuncumuz milli takımda yüzde yüzüyle bulunur

asist time dedi ki...

anıl o zaman senden ricam bu tur menajer kaynaklı bilgileri yazında da belirtirsen sevinirim. Yazının başına menajer kaynaklı demen yeterli. Okuyucular da oyle degerlendirir boylelikle.

saLsa dedi ki...

@ asist time

Menajeri de bir tarafından uydurmuyor ya bunu, Cevher'in ona söylediğini söylüyor. Ayrılmak istediğini söylemiş nedenleriyle, bunu bu şekilde yazmak da ne var ki? Anlamadım. Ben demiyorum ki Cevher bana dedi diye, Cevher ayrılmak istiyor yazıyorum.

saLsa

koray dedi ki...

Menajer dediğimiz kişi oyuncu adına transfer görüşmesi ,pazarlığı yapmaya yetkili bir bakıma bu bağlamda oyuncunun temsilcisi,vekili değil mi ? Yani resmi menajeri