3 Haziran 2010 Perşembe

Chuck Davis Azerbaycan Vatandaşı Oluyor

Bugün nüfus müdürlüğü gibi burası. Sabah Quinton Hosley'in Gürcistan vatandaşlığına geçeceği haberini yazmıştı Çağlar. Gece gece bir başka vatandaşlık haberi de benden gelsin o vakit. Banvit'in sözleşme yenilediği başarılı oyuncu Chuck Davis Azerbaycan vatandaşlığına geçmek üzere. Henüz durum tam olarak kesinleşmese de girişimler ve istek bu yönde. Böylece hem Banvit'in Amerikalı kontenjanlarından biri açılmış olacak, hem de Chuck Davis kıtadışı oyuncu olmaktan çıkıp kendi kariyeri için de ciddi bir avantajı cebine koyacak. Tıpkı Hosley gibi. Salsabasket özel haberidir.

6 Yorum Yapılmış:

muratdinc dedi ki...

daha önce azaerbaycanda hiç bulunmamış birisi nasıl oluyor da o ülkenin vatandaşlığına geçebiliyor.

@lperen dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Ömer dedi ki...

Levent Turknas degil miydi onlarin coach'u? Eh, milli takimda da oynatsinlar bari, adamin kariyerine faydasi olacaksa, onun da Azerilere bir faydasi olsun elemelerde.

MixBasket - Ozan Aktay dedi ki...

Levent Türknas menajer olmuştu sanırım.

kerim can dedi ki...

hosley gürcü, chuck davis azeri, wesson balkan ülkelerinden birinden(ülkesinden emin değilim ama o da kıta dışı değil) şu kıta dışı kuralını kaldırsdalarda hem oyuncular eziyetten kurtulsa hemde koyulan kural delinerek kural koyucular rezil olmasa

ömer dedi ki...

bugün akşam üzeri banvit'in önde gelen bir yetkilisi ayaküstü yaptığımız sohbette bu haberi doğruladı ve transfer için de telekomun oyuncular hakkındaki kararlarını beklediklerini söyledi.

bu arada lance williams'la dudley çok yakın iki arkadaşmış, bekir de zaten eski banvitli :)