25 Haziran 2010 Cuma

Efes'te Shumpert, Kasun ve Smith İle Yollar Ayrıldı

Efes Pilsen mevcut yabancılarından Preston Shumpert, Mario Kasun ve Charles Smith ile kesin olarak yollarını ayırdı. Bostjan Nachbar konusunda ise şöyle bir durum var: Bugün Nachbar'ın opsiyonu için son gün. Ama Nachbar için. Kulübün opsiyonu kullanmak için son günü 30 Haziran. Şu anki durum ve iki taraf arasında yapılan görüşmelerde olumsuz bir durum yokmuş ve Nachbar önümüzdeki yıl da Efes Pilsen'de kalacak gibiymiş. Ama son anda bir değişiklik olur mu bilinmez. Biz sadece mevcut durumu özetleyelim, nasılsa en geç 30 Haziran'da herşey netleşmiş olur o konuda da. Salsabasket özel haberidir.

6 Yorum Yapılmış:

sylvesterr80 dedi ki...

@Salsa
Sitede yayınlanan postlara tarih/saat ekleme gibi bir şansımız varmı ?

wormY dedi ki...

Salsa Shumpert'in BJK CT'ya dönme ihtimali varmı sence?

Gurcay dedi ki...

Smith'in gitmesine üzüldüm. Kasun'un yerine daha iyisi bulunabilecek mi göreceğiz. Nachbar'ın kalma ihtimalini de şimdiden sevmeye başladım. :)

Kapkan dedi ki...

Kasun'un yerine Miroslav Raduljica alındı. shumpert'in yerine zaten kasun kalacakmış ayrıca cenk'te gelecek oradada sorun yok. Ancak en büyük sorun süper skorer ve savunma üstadı olan C. Smith'in yerine kim alınacak burası çok önemli. Zira Smith çok yaşlandı 35-36 yaşında bir oyuncu. bence Smith ve Shumper kesinlikle Türkiyede kalacaklar. Özellikle shumper ya GS ye yada BJK ye gidecek.

turgut dedi ki...

smıth en azından turkiyede kalsa fena olmazdı bence.ozellıkle erdemır antalya gıbı takımlar bıldıklerı ıse yarayacak yabancı bı abı almıs olacaklar

onur dedi ki...

Oktay hoca paketleyip getirsin hepsini Cim Bom'a :)