10 Haziran 2010 Perşembe

Ermal Kuqo Transferiyle İlgili Salsabasket'e Konuştu

G.Saray Cafe Crown ile sözleşme imzalayan ve seneye sarı-kırmızılı forma altında seyredeceğimiz Ermal Kuqo transferiyle ilgili Salsabasket'e konuştu. Buyrun Ermal'in ağzından bu transfer ve gelecek sezon hakkındaki görüşleri:

'G.Saray gibi bir camiada olmanın mutluluğunu yaşıyorum son 2 gündür. Bu tercihi yapmamda 2 büyük nedenim vardı. Birincisi elbette Oktay Mahmuti, diğeri ise sarı kırmızılı forma altında eski Ermal'e döneceğime fazlasıyla inanıyor olmam. Son 2 sezonda hem Valencia'da, hem de Efes Pilsen'de hak ettiğim süreleri bulamadığımı düşünüyorum. Koçların tercihleri bu yönde oldu. Bu konu hakkında bir şey diyemem ama düşününce 28-29 yaşlarımı aşağı yukarı 10 dakika ortalama ile geçirdiğim için kahroluyorum resmen. Şu anda tam 30 yaşımdayım ve en verimli çağımdayım. Macera aramadan, sistemini bildiğim, güvendiğim bir koç olan Oktay Mahmuti'nin takımında yer almak istedim. Kulübün büyüklüğü ya da taraftarın gücü hakkında ekstra ekstra şeyler söylemek gereksiz. Ben bu kulüpte yeniden doğacağıma ve yeniden o eski Ermal olacağıma inanıyorum. Taraftarın takımın arkasında itici güç olarak bulunması bana esktra katkı sağlayacak, normal ortalamamın üstüne bu seyirci katkısıyla mutlaka kendiliğinden bir şeyler daha eklenecektir. Yeni sezon ve yeniden eski Ermal'i insanlara izlettirebilmek için sabırsızlanıyorum.' Salsabasket özel haberidir.

2 Yorum Yapılmış:

Ahmet Karadag dedi ki...

Ermal GSCC acisindan cok iyi bir transfer. Hem cok iyi bir oyuncu, hem de karakter olarak iyi bir insandir. Özellikle mücadeleci ruhu ile takimina cok katki yapacaktir. Efes'te hak etmis oldugu süreleri almadigina ben de katiliyorum. O da biraz Ataman'in kisalarla oynama saplantisinin kurbani oldu diyebiliriz. Efesliler olarak kendisini özleyecegiz. Umarim yeni kulübünde basarili olur....

KskHyTr dedi ki...

Sırtı dönük oyunu olan 1-2 uzundan biri yerli olarak umarım kendini gösterir artık...